Výsledky pretekov

2012

logoPotapacVelke02.jpg (4441 bytes)

Výsledky pretekov sú zverejňované  zväčša po ukončení  pretekov.   


Bratislava, Vianočný trojboj  (08.12.2012, 50m, Plaváreň Pasienky)   Vianočný trojboj

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície   časový rozpis  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 19.00h 07.12.12: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok  Delfín Tábor .

1 100 PP Muži A B C D E F
2 100 PP Ženy A B C D E F
3 50 PP Muži A B C D E F
4 50 PP Ženy A B C D E F
5 100 BF Muži A B C D E F
6 100 BF Ženy A B C D E F
7 4x100 PP Muži/Ženy            
8 50 PP vložené preteky Muži         E F

wave

Banská Bystrica,  XXVI. ročník Vianočnej ceny o pohár primátora Zvolena (01.-02. 12. 2012, 50m, Krytá plaváreň na Štiavničkách)

Vianočná cena   Tri najlepšie individuálne výkony  Najlepší juniorský výkon   Najrýchlejší výkon na 100 PP

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 18.30h 30.11.12: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok Aquamont   TC fez   Gintaras   Matrai   Uhlomost   Aqua Liberec

1 50 PP Muži A B C D E F
2 50 PP Ženy A B C D E F
3 50 BF Muži A B C D E F
4 50 BF Ženy A B C D E F
5 400 RP Muži A B C      
6 400 RP Ženy A   C D    
7 800 PP Muži   B C D    
8 800 PP Ženy A   C D    
9 100 PP Muži A B C D E F
10 100 PP Ženy A B C D E F
11 200 BF Muži A B C D E F
12 200 BF Ženy A B C D E F
13 800 RP Muži A          
14 800 RP Ženy A   C      
15 4x200 S Muži A B C D E F
16 4x200 S Ženy A   C D E F
17 50 RP Muži A B C      
18 50 RP Ženy A B C     F
19 200 PP Muži A B C D E F
20 200 PP Ženy A B C D E F
21 100 BF Muži A B C D E F
22 100 BF Ženy A B C D E F
23 400 PP Muži A B C D E F
24 400 PP Ženy A B C D E F
25 100 RP Muži A B C D E F
26 100 RP Ženy A B C D E F
27 4x100 S Muži A B C D E F
28 4x100 S Ženy A B C D E F

wave

Šaľa,  Liga mládeže, 4. kolo (17. 11. 2012, 50m, Krytá plaváreň Duslo a.s.)

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície časový rozpis 

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 18.00h 16.11.12: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 50 PP Muži       D E F
2 50 PP Ženy       D E F
3 50 RP Muži     C      
4 50 RP Ženy     C      
5 200 PP Muži         E F
6 200 PP Ženy         E F
7 800 PP Muži     C D    
8 800 PP Ženy     C D    
9 100 BF Muži           F
10 100 BF Ženy           F
11 400 PP Muži         E  
12 400 PP Ženy         E  
13 100 PP Muži     C D    
14 100 PP Ženy     C D    
15 4x100 S Muži     C D E F

wave

Bratislava,  Liga mládeže, 3. kolo (27. 10. 2012, 25m, Iuventa)

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 19.00h 26.10.2012: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 25 RP Muži       D    
2 25 RP Ženy       D    
3 50 BF Muži     C   E F
4 50 BF Ženy     C   E F
5 100 PP Muži       D E F
6 100 PP Ženy       D E F
7 50 RP Muži     C      
8 50 RP Ženy     C      
9 200 BF Muži       D E F
10 200 BF Ženy       D E F
11 200 PP Muži     C      
12 200 PP Ženy     C      
13 4x50 S Muži     C D E F

wave

Bratislava, 40. ročník Memoriálu Petra Ladiča (13. -14. 10. 2012, 50m, Plaváreň Pasienky

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 08.00h 13.10.12: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok Delfín Tábor Nemo Zlín

1 50 RP Muži A B C    
2 50 RP Ženy A B C    
3 400 PP Muži A B C D E
4 400 PP Ženy     C D E
5 100 PP Muži A B C D E
6 100 PP Ženy   B C D E
7 400 RP Muži A B C    
8 400 RP Ženy A        
9 50 PP Muži A B C D E
10 50 PP Ženy A B C D E
11 100 RP Muži A     D  
12 100 RP Ženy     C    
13 200 PP Muži A B C D E
14 200 PP Ženy A B C D E
15 100 BF Muži A B C D E
16 100 BF Ženy A B C D E
17 4x100 S Muži A   C D E
18 4x100 S Ženy     C D  

wave

Žilina Majstrovstvá Slovenska (09.-10. 06. 2012, 50m, Mestská krytá plaváreň Žilina)

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 18.30h 08.06.12: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 50 BF Muži A B C D E
2 50 BF Ženy A B C D E
3 1500 PP            
4 1500 PP Ženy     C    
5 100 PP Muži A B C D E
6 100 PP Ženy A B C D E
7 400 RP Muži A B C D  
8 400 RP Ženy A B C D  
9 200 BF Muži A B C D E
10 200 BF Ženy A B C D E
11 100 RP Muži A B C D  
12 100 RP Ženy A B C D  
13 400 PP Muži A B C D E
14 400 PP Ženy A   C D E
15 15 RP Muži         E
16 15 RP Ženy         E
17 25 RP Muži       D  
18 25 RP Ženy       D  
19 50 PP Muži A B C D E
20 50 PP Ženy A B C D E
21 800 RP Muži A B C    
22 800 RP Ženy A B C D  
23 4x200 S Muži A   C D E
24 4x200 S Ženy A   C D E
25 200 PP Muži A B C D E
26 200 PP Ženy A B C D E
27 50 RP Muži A B C    
28 50 RP Ženy A B C    
29 100 BF Muži A B C D E
30 100 BF Ženy A B C D E
31 800 PP Muži   B C D  
32 800 PP Ženy     C D  
33 4x100 S Muži A   C D E
34 4x100 S Ženy A B C D E

wave

Bratislava,  Liga mládeže 2. kolo (12. 05. 2012, 50 m, Plaváreň Pasienky)

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 19.00 h 11.05.2012: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 200 BF Muži     C   E F
2 200 BF Ženy     C   E F
3 100 RP Muži       D    
4 100 RP Ženy       D    
5 50 PP Muži         E F
6 50 PP Ženy         E F
7 400 RP Muži     C      
8 400 RP Ženy     C      
9 400 PP Muži       D    
10 400 PP Ženy       D    
11 100 PP Muži     C   E F
12 100 PP Ženy     C   E F
13 50 BF Muži       D    
14 50 BF Ženy       D    
15 4x100 S Muži     C D E F

wave

Šaľa,  TRITON CUP VII. ročník (21. 04. 2012, 50m, Krytá plaváreň Duslo a.s.)  

TRITON CUP celkové vyhodnotenie

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 19.00 h 20.04.12: Calypso   Careta   Delfin  FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 1500 PP Ženy A   C D    
2 1500 PP Muži     C D    
3 50 PP Ženy A B C D E F
4 50 PP Muži A B C D E F
5 400 RP Ženy A B C      
6 400 RP Muži A   C      
7 200 PP Ženy   B C D    
8 200 PP Muži A B C D    
9 100 RP Ženy   B C D    
10 100 RP Muži A   C D    
11 400 PP Ženy A   C D    
12 400 PP Muži A B C D    
13 50 RP Ženy A B C      
14 50 RP Muži A B C      
15 100 PP Ženy   B C D E  
16 100 PP Muži A B C D E  
17 800 RP Ženy A          
18 800 RP Muži A          
19 100 BF Ženy A B C D E F
20 100 BF Muži A B C D E F
21 4x200 S Ženy A   C      
22 4x200 S Muži A B       F

wave

Zvolen, Liga mládeže 1. kolo (11. 02. 2012, 25m, Mestské kúpele)  

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 19.00h 10.02.12: Calypso   Careta   FinsTeam  Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 15 RP Muži         E F
2 15 RP Ženy         E F
3 50 PP Muži       D    
4 50 PP Ženy       D    
5 100 RP Muži     C      
6 100 RP Ženy     C      
7 100 BF Muži     C D E F
8 100 BF Ženy     C D E F
9 200 PP Muži       D   F
10 200 PP Ženy       D   F
11 400 PP Muži     C   E F
12 400 PP Ženy     C   E F
13 4x50 S Muži     C D E F

wave

Home

envelope   Posledná zmena: 22. 10. 2012