Výsledky pretekov

2013

logoPotapacVelke02.jpg (4441 bytes)

Výsledky pretekov sú zverejňované  zväčša po ukončení  pretekov.   


Banská Bystrica,  XXVII. ročník Vianočnej ceny o pohár Zvolena (07.-08. 12. 2013, 50m, Krytá plaváreň na Štiavničkách)

Vianočná cena   Tri najlepšie individuálne výkony  Najlepší juniorský výkon   Najrýchlejší výkon na 100 PP

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície   časový rozpis 

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 22.15h 06.12.13: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok  Aquaklub Liberec   Modra hvezda Praha KVS Laguna Uhlomost KP Pardubice Klapeida Gintaras KPM Pulec Praha Aquamont Beograd UKS PCM MANTA

1 50 PP Muži A B C D E F
2 50 PP Ženy A B C D E F
3 50 BF Muži A B C D E F
4 50 BF Ženy A B C D E F
5 400 RP Muži A B C D E F
6 400 RP Ženy A B C D E F
7 800 PP Muži A B C D E F
8 800 PP Ženy A B C D E F
9 100 PP Muži A B C D E F
10 100 PP Ženy A B C D E F
11 200 BF Muži A B C D E F
12 200 BF Ženy A B C D E F
13 800 RP Muži A B C D E F
14 800 RP Ženy A B C D E F
15 4x200 S Muži A B C D E F
16 4x200 S Ženy A B C D E F
17 50 RP Muži A B C D E F
18 50 RP Ženy A B C D E F
19 200 PP Muži A B C D E F
20 200 PP Ženy A B C D E F
21 100 BF Muži A B C D E F
22 100 BF Ženy A B C D E F
23 400 PP Muži A B C D E F
24 400 PP Ženy A B C D E F
25 100 RP Muži A B C D E F
26 100 RP Ženy A B C D E F
27 4x100 S Muži A B C D E F
28 4x100 S Ženy A B C D E F
 

wave

Bratislava, Vianočný trojboj  (30.11.2013, 50m, Plaváreň Pasienky)   

Kompletné výsledky   Vianočný trojboj   protokol     propozície  časový rozpis 

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 19.00h 29.11. 2013: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 100 PP Muži A B C D E F
2 100 PP Ženy A B C D E F
3 50 PP Muži A B C D E F
4 50 PP Ženy A B C D E F
5 100 BF Muži A B C D E F
6 100 BF Ženy A B C D E F

wave

Šaľa,  Liga mládeže, 5. kolo - finále (16. 11. 2013, 50m, Krytá plaváreň Duslo a.s.)

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  časový rozpis 

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 18.00h 15.11.2013: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 50 PP Muži   D E F
2 50 PP Ženy   D E F
3 50 RP Muži C      
4 50 RP Ženy C      
5 200 PP Muži     E F
6 200 PP Ženy     E F
7 800 PP Muži C D    
8 800 PP Ženy C D    
9 100 BF Muži       F
10 100 BF Ženy       F
11 400 PP Muži     E  
12 400 PP Ženy     E  
13 100 PP Muži C D    
14 100 PP Ženy C D    
15 4x100 S Muži C D E F

wave

Bratislava,  Liga mládeže, 4. kolo (26. 10. 2013, 25m, Iuventa)

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 09.00h 26.10.2013: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 25 RP Muži   D    
2 25 RP Ženy   D    
3 50 BF Muži C   E F
4 50 BF Ženy C   E F
5 100 PP Muži   D E F
6 100 PP Ženy   D E F
7 50 PP Muži C      
8 50 PP Ženy C      
9 200 BF Muži   D E F
10 200 BF Ženy   D E F
11 200 PP Muži C      
12 200 PP Ženy C      
13 4x50 S Muži C D E F

wave

Bratislava, 41. ročník Memoriálu Petra Ladiča (12. -13. 10. 2013, 50m, Plaváreň Pasienky

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 20.00h 11.10.2013: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok NEMO Zlin Delfin Tabor

1 50 RP Muži A B C    
2 50 RP Ženy A B C D  
3 400 PP Muži A B C D E
4 400 PP Ženy   B C D E
5 100 PP Muži A B C D E
6 100 PP Ženy A B C D E
7 400 RP Muži A B C    
8 400 RP Ženy A   C    
9 50 PP Muži A B C D E
10 50 PP Ženy A B C D E
11 100 RP Muži A B C D  
12 100 RP Ženy A   C D  
13 200 PP Muži A B C D E
14 200 PP Ženy A B C D E
15 100 BF Muži A B C D E
16 100 BF Ženy A B C D E
17 4x100 S Muži A   C   E
18 4x100 S Ženy A B C    

wave

Lozorno Liga mládeže 3. kolo (07. 09. 2013, DPP, vodná nádrž Lozorno)

propozície  
1 400 m Muži         E
2 400 m Ženy         E
3 1 000 m Muži       D  
4 1 000 m Ženy       D  
5 1 500 m Muži     C    
6 1 500 m Ženy     C    
7 2 000 m Muži A B      
8 2 000 m Ženy A        

wave

Bratislava Majstrovstvá Slovenska (15.-16. 06. 2013, 50 m, Plaváreň Pasienky)

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 23.00h 14.06.13: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   Triton   Zralok

1 50 RP Muži A B C    
2 50 RP Ženy A B C    
3 1500 PP Muži A B C    
4 1500 PP Ženy   B C    
5 100 PP Muži A B C D E
6 100 PP Ženy A B C D E
7 15 RP Muži         E
8 15 RP Ženy         E
9 400 RP Muži A B C    
10 400 RP Ženy A B C    
11 50 BF Muži A B C D E
12 50 BF Ženy A B C D E
13 25 RP Muži     C D  
14 25 RP Ženy       D  
15 100 RP Muži A B C D E
16 100 RP Ženy A B C D  
17 400 PP Muži A B C D E
18 400 PP Ženy A B C D E
19 50 PP Muži A B C D E
20 50 PP Ženy A B C D E
21 800 RP Muži A B C   E
22 800 RP Ženy A B C D  
23 4x200 S Muži A B C D E
24 4x200 S Ženy A B C D E
25 100 BF Muži A B C D E
26 100 BF Ženy A B C D E
27 200 PP Muži A B C D E
28 200 PP Ženy A B C D E
29 800 PP Muži A B C D E
30 800 PP Ženy   B C D  
31 200 BF Muži A B C D E
32 200 BF Ženy A B C D E
33 4x100 S Muži A B C D E
34 4x100 S Ženy A   C D E

wave

Žilina,  Liga mládeže 2. kolo (11. 05. 2013, 50 m, Mestská krytá plaváreň Žilina)

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Aktualizované k 18.00h 10.05.13.  Štartové listiny pre kluby : Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 200 BF Muži C   E F
2 200 BF Ženy C   E F
3 100 RP Muži   D    
4 100 RP Ženy   D    
5 100 PP Muži C   E F
6 100 PP Ženy C   E F
7 400 PP Muži   D    
8 400 PP Ženy   D    
9 400 RP Muži C      
10 400 RP Ženy C      
11 50 PP Muži     E F
12 50 PP Ženy     E F
13 50 BF Muži   D    
14 50 BF Ženy   D    
15 4x100 S Muži C D E F

wave

Šaľa,  TRITON CUP VIII. ročník (04. 05. 2013, 50m, Krytá plaváreň Duslo a.s.)  

ZRUŠENÉ!!!wave

Zvolen, Liga mládeže 1. kolo (06. 04. 2013, 25m, Mestské kúpele)

Kompletné výsledky     protokol     štatistika     propozície  

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 19.00h 05.04.13: Calypso   Careta   Delfin   FinsTeam   Neptun   Ocean   SkOlymp   Triton   Zralok

1 15 RP Muži     E F
2 15 RP Ženy     E F
3 50 PP Muži   D    
4 50 PP Ženy   D    
5 100 RP Muži C      
6 100 RP Ženy C      
7 100 BF Muži C D E F
8 100 BF Ženy C D E F
9 200 PP Muži   D   F
10 200 PP Ženy   D   F
11 400 PP Muži C   E  
12 400 PP Ženy C   E  
13 4x50 S Muži C D E F
 
wave

Home

envelope   Posledná zmena: 18. 10. 2013