|
Klub sportoveho potapania Calypso ZvolenSTARTOVNA LISTINA1. kolo ligy mladeze v PP, BF a RPkategorie C,D,E |
|
1/H03/ 103 Kategoria: 100 BF muzi Zvolen 12.02.2011 4 SIMUNIC Martin 02 OCEAN 1,27.87
1/H04/ 104 Kategoria: 100 BF muzi Zvolen 12.02.2011 2 PRUTKAY Alex 02 OCEAN 1,24.21
1/H06/ 106 Kategoria: 100 BF muzi Zvolen 12.02.2011 2 ZEMAN Samuel 98 OCEAN 1,18.50
1/H08/ 108 Kategoria: 100 BF muzi Zvolen 12.02.2011 6 LAZNICKA Dominik 98 OCEAN 1,10.76
1/H09/ 109 Kategoria: 100 BF muzi Zvolen 12.02.2011 2 HASTO Peter 01 OCEAN 1,05.57
2/H02/ 202 Kategoria: 100 BF zeny Zvolen 12.02.2011 2 MATTOVA Saska 00 OCEAN 1,46.66
2/H03/ 203 Kategoria: 100 BF zeny Zvolen 12.02.2011 5 GEWISSLEROVA Natalia 99 OCEAN 1,42.15
2/H06/ 206 Kategoria: 100 BF zeny Zvolen 12.02.2011 3 LAZNICKOVA Lucka 99 OCEAN 1,18.31 4 VYBIRALOVA Lenka 00 OCEAN 1,19.24
2/H07/ 207 Kategoria: 100 BF zeny Zvolen 12.02.2011 2 VANEKOVA Violka 02 OCEAN 1,15.85
2/H08/ 208 Kategoria: 100 BF zeny Zvolen 12.02.2011 3 MIHELOVA Dominika 98 OCEAN 1,12.10 4 CIBULOVA Barbora 00 OCEAN 1,12.66
2/H09/ 209 Kategoria: 100 BF zeny Zvolen 12.02.2011 4 ZAJACOVA Tereza 98 OCEAN 1,10.42
2/H10/ 210 Kategoria: 100 BF zeny Zvolen 12.02.2011 4 KRSJAKOVA Daniela 99 OCEAN 59.42
5/H02/ 502 Kategoria: 50 PP muzi Zvolen 12.02.2011 4 ZEMAN Samuel 98 OCEAN 34.32
5/H05/ 505 Kategoria: 50 PP muzi Zvolen 12.02.2011 2 LAZNICKA Dominik 98 OCEAN 27.76
6/H01/ 601 Kategoria: 50 PP zeny Zvolen 12.02.2011 5 GEWISSLEROVA Natalia 99 OCEAN 40.80
6/H02/ 602 Kategoria: 50 PP zeny Zvolen 12.02.2011 1 LAZNICKOVA Lucka 99 OCEAN 30.95 4 ZAJACOVA Tereza 98 OCEAN 30.12
6/H03/ 603 Kategoria: 50 PP zeny Zvolen 12.02.2011 5 MIHELOVA Dominika 98 OCEAN 28.71
6/H04/ 604 Kategoria: 50 PP zeny Zvolen 12.02.2011 3 KRSJAKOVA Daniela 99 OCEAN 23.30
7/H04/ 704 Kategoria: 15 RP muzi Zvolen 12.02.2011 3 HASTO Peter 01 OCEAN 7.11 4 PRUTKAY Alex 02 OCEAN 8.00 5 SIMUNIC Martin 02 OCEAN 8.84
8/H06/ 806 Kategoria: 15 RP zeny Zvolen 12.02.2011 1 VANEKOVA Violka 02 OCEAN 9.19 2 MATTOVA Saska 00 OCEAN 9.00
8/H07/ 807 Kategoria: 15 RP zeny Zvolen 12.02.2011 2 VYBIRALOVA Lenka 00 OCEAN 7.76 3 CIBULOVA Barbora 00 OCEAN 7.30
11/H02/1102 Kategoria: 200 PP muzi Zvolen 12.02.2011 6 ZEMAN Samuel 98 OCEAN 3,06.82
11/H05/1105 Kategoria: 200 PP muzi Zvolen 12.02.2011 4 LAZNICKA Dominik 98 OCEAN 2,28.42
12/H01/1201 Kategoria: 200 PP zeny Zvolen 12.02.2011 3 GEWISSLEROVA Natalia 99 OCEAN 2,40.00 4 ZAJACOVA Tereza 98 OCEAN 2,42.99
12/H03/1203 Kategoria: 200 PP zeny Zvolen 12.02.2011 2 MIHELOVA Dominika 98 OCEAN 2,24.04 6 LAZNICKOVA Lucka 99 OCEAN 2,28.42
12/H04/1204 Kategoria: 200 PP zeny Zvolen 12.02.2011 4 KRSJAKOVA Daniela 99 OCEAN 1,56.21
13/H05/1305 Kategoria: 400 PP muzi Zvolen 12.02.2011 1 SIMUNIC Martin 02 OCEAN 5,45.01 4 HASTO Peter 01 OCEAN 5,04.59 5 PRUTKAY Alex 02 OCEAN 5,45.00
14/H05/1405 Kategoria: 400 PP zeny Zvolen 12.02.2011 2 MATTOVA Saska 00 OCEAN 6,00.00 3 VYBIRALOVA Lenka 00 OCEAN 5,58.96 4 VANEKOVA Violka 02 OCEAN 5,59.13
14/H06/1406 Kategoria: 400 PP zeny Zvolen 12.02.2011 2 CIBULOVA Barbora 00 OCEAN 5,41.08MATES Timing & Management www.mates.sk