|
Zvaz potapacov Slovenska, KSP Triton SalaSTARTOVNA LISTINAMajstrovstva Slovenskav plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:00 5 MATASEK Anton 95 Delfin Z 23.57
1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:01 2 DANIS Samuel 94 Delfin Z 21.26 4 POLIAK Jakub 94 Delfin Z 18.63 7 SOSKA Ivan 92 Delfin Z 21.79
2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Sala 04.06.2011 9:11 4 CHRISTOVOVA Zuzana 92 Delfin Z 18.93
3/H01/ 301 Kategoria: 1500 PP muzi Sala 04.06.2011 9:13 6 MATASEK Anton 95 Delfin Z 16,39.21
5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:03 5 KOTRBA Filip 02 Delfin Z 1,17.97
5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:11 3 MURIN Marek 98 Delfin Z 1,02.39 8 POLIAK Matus 99 Delfin Z 1,07.52
5/H07/ 507 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:16 5 SOSKA Ivan 92 Delfin Z 52.81
5/H08/ 508 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:19 2 DANIS Samuel 94 Delfin Z 49.10 3 POLIAK Jakub 94 Delfin Z 46.54 8 MATASEK Anton 95 Delfin Z 50.94
6/H06/ 606 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:37 6 ONDRUSKOVA Maria 99 Delfin Z 1,01.45
6/H07/ 607 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:40 8 MATASKOVA Ema 97 Delfin Z 59.18
6/H09/ 609 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:45 4 CHRISTOVOVA Zuzana 92 Delfin Z 45.18
9/H01/ 901 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:02 4 KOTRBA Filip 02 Delfin Z 41.09
9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:08 5 POLIAK Matus 99 Delfin Z 32.78
9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:10 1 MURIN Marek 98 Delfin Z 32.57
9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:14 1 SOSKA Ivan 92 Delfin Z 26.36 5 DANIS Samuel 94 Delfin Z 24.53
9/H08/ 908 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:16 1 VANDLIK Tomas 89 Delfin Z 23.08
10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:30 4 ONDRUSKOVA Maria 99 Delfin Z 29.65
10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:32 1 MATASKOVA Ema 97 Delfin Z 29.10
11/H03/1103 Kategoria: 100 RP muzi Sala 04.06.2011 14:47 5 POLIAK Jakub 94 Delfin Z 47.49
12/H03/1203 Kategoria: 100 RP zeny Sala 04.06.2011 15:00 4 CHRISTOVOVA Zuzana 92 Delfin Z 42.67
17/H03/1703 Kategoria: 400 PP muzi Sala 04.06.2011 15:40 6 MURIN Marek 98 Delfin Z 5,09.17 8 POLIAK Matus 99 Delfin Z 5,37.64
17/H05/1705 Kategoria: 400 PP muzi Sala 04.06.2011 15:53 6 POLIAK Jakub 94 Delfin Z 3,50.83 7 MATASEK Anton 95 Delfin Z 4,08.76
18/H04/1804 Kategoria: 400 PP zeny Sala 04.06.2011 16:22 5 ONDRUSKOVA Maria 99 Delfin Z 5,02.92
18/H05/1805 Kategoria: 400 PP zeny Sala 04.06.2011 16:29 1 MATASKOVA Ema 97 Delfin Z 4,53.45
21/H02/2102 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:30 1 KOTRBA Filip 02 Delfin Z 3,02.40
25/H02/2502 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:42 5 KOTRBA Filip 02 Delfin Z 32.44
25/H05/2505 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:48 3 MURIN Marek 98 Delfin Z 26.87 7 POLIAK Matus 99 Delfin Z 27.71
25/H06/2506 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:50 5 MATASEK Anton 95 Delfin Z 24.71
25/H07/2507 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:52 4 DANIS Samuel 94 Delfin Z 22.63 7 SOSKA Ivan 92 Delfin Z 23.64
25/H08/2508 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:54 8 POLIAK Jakub 94 Delfin Z 21.44
26/H06/2606 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:08 6 ONDRUSKOVA Maria 99 Delfin Z 27.78
26/H07/2607 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:10 5 MATASKOVA Ema 97 Delfin Z 25.97
26/H09/2609 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:13 4 CHRISTOVOVA Zuzana 92 Delfin Z 19.86
27/H02/2702 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:20 1 KOTRBA Filip 02 Delfin Z 2,51.04
27/H03/2703 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:24 6 POLIAK Matus 99 Delfin Z 2,31.89
27/H04/2704 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:29 1 MURIN Marek 98 Delfin Z 2,19.55
27/H05/2705 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:32 4 DANIS Samuel 94 Delfin Z 1,50.50 6 MATASEK Anton 95 Delfin Z 1,56.26
27/H06/2706 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:36 8 POLIAK Jakub 94 Delfin Z 1,42.59
28/H05/2805 Kategoria: 200 PP zeny Sala 05.06.2011 9:57 7 ONDRUSKOVA Maria 99 Delfin Z 2,24.20
28/H06/2806 Kategoria: 200 PP zeny Sala 05.06.2011 10:01 6 MATASKOVA Ema 97 Delfin Z 2,11.05
29/H01/2901 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:08 4 KOTRBA Filip 02 Delfin Z 1,39.56
29/H04/2904 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:17 7 POLIAK Matus 99 Delfin Z 1,16.10
29/H06/2906 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:23 4 SOSKA Ivan 92 Delfin Z 57.84
29/H07/2907 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:25 2 VANDLIK Tomas 89 Delfin Z 50.84
30/H06/3006 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:44 5 MATASKOVA Ema 97 Delfin Z 1,05.13 7 ONDRUSKOVA Maria 99 Delfin Z 1,07.79
31/H02/3102 Kategoria: 800 PP muzi Sala 05.06.2011 11:06 6 MURIN Marek 98 Delfin Z 10,53.42MATES Timing & Management www.mates.sk