|
Zvaz potapacov Slovenska, Triton SalaSTARTOVNA LISTINA2. kolo Ligy mladeze a Slovenskej ligy v PP,BF,RP a DPP |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 9:45 6 BAZALA Filip 06 CALYPSO
1/H02/ 102 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 9:50 4 DANIEL Ivko 06 CALYPSO
1/H03/ 103 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 9:55 4 BAZALA Rudolf 04 CALYPSO 3,26.82
1/H04/ 104 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 10:01 7 JANSTA Jakub 04 CALYPSO 3,19.79
1/H05/ 105 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 10:05 2 BALKOVSKY Julius 05 CALYPSO 3,05.09 4 JANESIK Tomas 04 CALYPSO 3,00.08
1/H06/ 106 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 10:10 1 DURIK Matus 05 CALYPSO 2,58.98
1/H07/ 107 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 10:15 2 STRATIL Alexander 03 CALYPSO 2,40.92 8 MICHALEC Martin 03 CALYPSO 2,45.36
1/H09/ 109 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 10:23 4 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO 2,08.07 5 KUSIK Timon 99 CALYPSO 2,08.87
1/H10/ 110 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 10:27 1 GONDA Adam 98 CALYPSO 2,06.48 5 SARVAS Matej 98 CALYPSO 2,03.96 6 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 2,04.63 8 FEJT Viliam 99 CALYPSO 2,07.23
1/H11/ 111 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 10:30 7 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 1,57.92
1/H12/ 112 Kategoria: 200 BF muzi Sala 10.05.2014 10:34 8 SARVAS Patrik 99 CALYPSO 1,51.95
2/H01/ 201 Kategoria: 200 BF zeny Sala 10.05.2014 10:37 4 TOMASOVA Paulina 06 CALYPSO 3,38.78
2/H02/ 202 Kategoria: 200 BF zeny Sala 10.05.2014 10:42 2 BYSTRIANSKA Anna 04 CALYPSO 3,30.00 5 OKLEPKOVA Lucia 06 CALYPSO 3,16.40
2/H03/ 203 Kategoria: 200 BF zeny Sala 10.05.2014 10:47 1 BIELIKOVA Bianka 05 CALYPSO 3,12.57
2/H04/ 204 Kategoria: 200 BF zeny Sala 10.05.2014 10:52 5 PAPRCKOVA Darina 05 CALYPSO 2,50.36 6 LINDEROVA Laura 03 CALYPSO 2,52.45
2/H06/ 206 Kategoria: 200 BF zeny Sala 10.05.2014 11:01 4 JUSKOVA Dana 00 CALYPSO 2,31.19
2/H07/ 207 Kategoria: 200 BF zeny Sala 10.05.2014 11:05 3 LUPTAKOVA Alzbeta 98 CALYPSO 2,23.87 4 SIMIAKOVA Miroslava 00 CALYPSO 2,22.67
2/H08/ 208 Kategoria: 200 BF zeny Sala 10.05.2014 11:09 1 MARTINSKA Barbora 00 CALYPSO 2,21.20
2/H09/ 209 Kategoria: 200 BF zeny Sala 10.05.2014 11:13 3 ODOROVA Beata 99 CALYPSO 2,08.57 5 SARVASOVA Katka 00 CALYPSO 2,07.12
3/H01/ 301 Kategoria: 100 RP muzi Sala 10.05.2014 11:21 2 KOHUT Jakub 02 CALYPSO 3 PRIBYLINA Jozef 02 CALYPSO 4 VYBOH Peter 02 CALYPSO
3/H02/ 302 Kategoria: 100 RP muzi Sala 10.05.2014 11:24 2 NOVIKMEC Adam 02 CALYPSO
4/H01/ 401 Kategoria: 100 RP zeny Sala 10.05.2014 11:32 4 HEDVIGYOVA Sona 02 CALYPSO 5 HAULIKOVA Barbora 02 CALYPSO
4/H02/ 402 Kategoria: 100 RP zeny Sala 10.05.2014 11:40 3 KAMENSKA Jana 01 CALYPSO 4 ZLUKYOVA Julia 02 CALYPSO 5 HRBALOVA Ester 01 CALYPSO
4/H03/ 403 Kategoria: 100 RP zeny Sala 10.05.2014 11:48 2 ORAVCOVA Tamara 01 CALYPSO 1,17.81 3 VYBOHOVA Simona 02 CALYPSO 1,15.28 4 OKLEPKOVA Katarina 02 CALYPSO 1,13.87 5 SEKERESOVA Andrea 02 CALYPSO 1,14.14
5/H01/ 501 Kategoria: 50 PP muzi Sala 10.05.2014 12:04 1 DANIEL Ivko 06 CALYPSO
5/H03/ 503 Kategoria: 50 PP muzi Sala 10.05.2014 12:08 1 BAZALA Filip 06 CALYPSO 37.88 4 JANSTA Jakub 04 CALYPSO 36.60 6 BALKOVSKY Julius 05 CALYPSO 37.58 7 BAZALA Rudolf 04 CALYPSO 37.73
5/H04/ 504 Kategoria: 50 PP muzi Sala 10.05.2014 12:10 5 DURIK Matus 05 CALYPSO 34.60
5/H05/ 505 Kategoria: 50 PP muzi Sala 10.05.2014 12:13 2 JANESIK Tomas 04 CALYPSO 32.82
5/H06/ 506 Kategoria: 50 PP muzi Sala 10.05.2014 12:15 2 MICHALEC Martin 03 CALYPSO 28.83 6 STRATIL Alexander 03 CALYPSO 28.21
6/H01/ 601 Kategoria: 50 PP zeny Sala 10.05.2014 12:17 3 BYSTRIANSKA Anna 04 CALYPSO 40.64 6 TOMASOVA Paulina 06 CALYPSO 41.79
6/H02/ 602 Kategoria: 50 PP zeny Sala 10.05.2014 12:19 6 OKLEPKOVA Lucia 06 CALYPSO 37.34
6/H03/ 603 Kategoria: 50 PP zeny Sala 10.05.2014 12:21 3 PAPRCKOVA Darina 05 CALYPSO 33.85
6/H04/ 604 Kategoria: 50 PP zeny Sala 10.05.2014 12:23 4 LINDEROVA Laura 03 CALYPSO 31.09 8 BIELIKOVA Bianka 05 CALYPSO 33.61
7/H01/ 701 Kategoria: 400 RP muzi Sala 10.05.2014 12:28 4 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO
7/H02/ 702 Kategoria: 400 RP muzi Sala 10.05.2014 12:36 5 FEJT Viliam 99 CALYPSO 5,27.41 6 KUSIK Timon 99 CALYPSO 5,40.36 7 SARVAS Matej 98 CALYPSO 6,08.56
7/H03/ 703 Kategoria: 400 RP muzi Sala 10.05.2014 12:45 5 GONDA Adam 98 CALYPSO 4,43.78 6 SARVAS Patrik 99 CALYPSO 4,51.52
7/H04/ 704 Kategoria: 400 RP muzi Sala 10.05.2014 12:52 1 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 4,09.39 8 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 4,13.80
8/H01/ 801 Kategoria: 400 RP zeny Sala 10.05.2014 12:59 3 JUSKOVA Dana 00 CALYPSO 4 MARTINSKA Barbora 00 CALYPSO 6 SIMIAKOVA Miroslava 00 CALYPSO
8/H02/ 802 Kategoria: 400 RP zeny Sala 10.05.2014 13:08 1 LUPTAKOVA Alzbeta 98 CALYPSO 8 SARVASOVA Katka 00 CALYPSO
8/H03/ 803 Kategoria: 400 RP zeny Sala 10.05.2014 13:17 3 ODOROVA Beata 99 CALYPSO 4,57.07
9/H01/ 901 Kategoria: 400 PP muzi Sala 10.05.2014 13:31 4 NOVIKMEC Adam 02 CALYPSO 6,39.11 5 VYBOH Peter 02 CALYPSO 6,46.88
9/H02/ 902 Kategoria: 400 PP muzi Sala 10.05.2014 13:39 5 KOHUT Jakub 02 CALYPSO 5,54.82
9/H04/ 904 Kategoria: 400 PP muzi Sala 10.05.2014 13:54 5 PRIBYLINA Jozef 02 CALYPSO 4,13.64
10/H01/1001 Kategoria: 400 PP zeny Sala 10.05.2014 14:01 3 HEDVIGYOVA Sona 02 CALYPSO 6,10.69 4 HAULIKOVA Barbora 02 CALYPSO 6,04.52 7 ZLUKYOVA Julia 02 CALYPSO 6,44.78
10/H02/1002 Kategoria: 400 PP zeny Sala 10.05.2014 14:09 3 VYBOHOVA Simona 02 CALYPSO 5,41.31
10/H03/1003 Kategoria: 400 PP zeny Sala 10.05.2014 14:16 2 ORAVCOVA Tamara 01 CALYPSO 5,21.15 5 SEKERESOVA Andrea 02 CALYPSO 5,05.11 8 KAMENSKA Jana 01 CALYPSO 5,30.00
10/H04/1004 Kategoria: 400 PP zeny Sala 10.05.2014 14:23 1 HRBALOVA Ester 01 CALYPSO 4,49.80 7 OKLEPKOVA Katarina 02 CALYPSO 4,45.57
11/H01/1101 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:30 3 DANIEL Ivko 06 CALYPSO
11/H02/1102 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:33 3 JANSTA Jakub 04 CALYPSO 1,30.76
11/H03/1103 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:36 5 BALKOVSKY Julius 05 CALYPSO 1,24.28 6 BAZALA Rudolf 04 CALYPSO 1,27.22 8 BAZALA Filip 06 CALYPSO 1,29.12
11/H05/1105 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:42 4 JANESIK Tomas 04 CALYPSO 1,15.94 8 DURIK Matus 05 CALYPSO 1,19.38
11/H06/1106 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:45 5 MICHALEC Martin 03 CALYPSO 1,06.99
11/H07/1107 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:48 5 FEJT Viliam 99 CALYPSO 1,01.60
11/H08/1108 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:50 8 STRATIL Alexander 03 CALYPSO 1,00.97
11/H09/1109 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:53 3 SARVAS Matej 98 CALYPSO 54.99
11/H10/1110 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:55 3 KUSIK Timon 99 CALYPSO 51.78 6 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO 52.53
11/H11/1111 Kategoria: 100 PP muzi Sala 10.05.2014 14:58 1 GONDA Adam 98 CALYPSO 47.98 2 SARVAS Patrik 99 CALYPSO 47.50 3 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 46.94 7 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 47.64
12/H01/1201 Kategoria: 100 PP zeny Sala 10.05.2014 15:02 7 TOMASOVA Paulina 06 CALYPSO 1,40.31
12/H02/1202 Kategoria: 100 PP zeny Sala 10.05.2014 15:06 2 OKLEPKOVA Lucia 06 CALYPSO 1,22.78 7 BYSTRIANSKA Anna 04 CALYPSO 1,26.47
12/H03/1203 Kategoria: 100 PP zeny Sala 10.05.2014 15:09 5 BIELIKOVA Bianka 05 CALYPSO 1,17.42
12/H04/1204 Kategoria: 100 PP zeny Sala 10.05.2014 15:11 1 PAPRCKOVA Darina 05 CALYPSO 1,16.76 2 JUSKOVA Dana 00 CALYPSO 1,11.34 5 LINDEROVA Laura 03 CALYPSO 1,10.67
12/H07/1207 Kategoria: 100 PP zeny Sala 10.05.2014 15:19 7 MARTINSKA Barbora 00 CALYPSO 58.05
12/H08/1208 Kategoria: 100 PP zeny Sala 10.05.2014 15:22 2 SARVASOVA Katka 00 CALYPSO 55.36 3 LUPTAKOVA Alzbeta 98 CALYPSO 54.75 7 SIMIAKOVA Miroslava 00 CALYPSO 55.62
12/H09/1209 Kategoria: 100 PP zeny Sala 10.05.2014 15:24 3 ODOROVA Beata 99 CALYPSO 51.41
13/H01/1301 Kategoria: 50 BF muzi Sala 10.05.2014 15:34 3 NOVIKMEC Adam 02 CALYPSO 4 VYBOH Peter 02 CALYPSO 37.29
13/H03/1303 Kategoria: 50 BF muzi Sala 10.05.2014 15:38 1 KOHUT Jakub 02 CALYPSO 31.75
13/H04/1304 Kategoria: 50 BF muzi Sala 10.05.2014 15:40 8 PRIBYLINA Jozef 02 CALYPSO 28.51
14/H01/1401 Kategoria: 50 BF zeny Sala 10.05.2014 15:42 1 VYBOHOVA Simona 02 CALYPSO 37.66 2 HAULIKOVA Barbora 02 CALYPSO 35.98 5 ZLUKYOVA Julia 02 CALYPSO 35.69 7 HEDVIGYOVA Sona 02 CALYPSO 36.09
14/H02/1402 Kategoria: 50 BF zeny Sala 10.05.2014 15:44 6 OKLEPKOVA Katarina 02 CALYPSO 33.23 8 KAMENSKA Jana 01 CALYPSO 35.00
14/H03/1403 Kategoria: 50 BF zeny Sala 10.05.2014 15:47 1 SEKERESOVA Andrea 02 CALYPSO 32.29 4 ORAVCOVA Tamara 01 CALYPSO 30.42
14/H04/1404 Kategoria: 50 BF zeny Sala 10.05.2014 15:49 8 HRBALOVA Ester 01 CALYPSO 30.26MATES Timing & Management www.mates.sk