|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINA2. kolo - Liga mladeze a Slovensky pohar |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 21.04.0208 14:00 4 Jančík Benjamin 11 SC Senec
2/H01/ 201 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 21.04.0208 14:02 3 Kolenčiak Nikola 12 SC Senec 4 Kriková Stella 11 SC Senec 5 Koovská Nina 11 SC Senec
3/H01/ 301 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 21.04.0208 14:04 4 Martonka Vincent 00 SC Senec
3/H02/ 302 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 21.04.0208 14:10 3 Reko Alexander 97 SC Senec 3,46.52
7/H03/ 703 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 21.04.0208 14:55 1 Jančík Jonathan 05 SC Senec 2 Schwartz Richard 05 SC Senec
8/H02/ 802 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:08 6 Hanzelyová Ema 06 SC Senec
8/H03/ 803 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:12 1 Lacsková Vanesa 06 SC Senec
9/H04/ 904 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 21.04.0208 15:29 5 Berčačin Bruno 09 SC Senec 9.15
10/H02/1002 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:38 4 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 6 Kolenčiak Karolína 08 SC Senec
10/H03/1003 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:42 3 Tringelová Tamara 08 SC Senec
10/H04/1004 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:46 3 Szabóová Romana 09 SC Senec 11.62 5 Pokorná Simona 08 SC Senec 15.52 6 Martonková Matilda 09 SC Senec
10/H05/1005 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:50 1 Gilbert Tamara 08 SC Senec 11.36 6 Pivková Lenka 08 SC Senec 11.41
10/H06/1006 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:55 1 Schwartzová Timea 08 SC Senec 8.83 6 Hegyiová Nella 07 SC Senec 8.87
11/H03/1103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:02 2 Gábri Adrián 04 SC Senec 4 Martonka Vincent 00 SC Senec 5 Varady Noel 04 SC Senec
11/H04/1104 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:04 5 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 20.77
11/H05/1105 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:06 2 Kovács Michal 04 SC Senec 18.97 5 Reko Alexander 97 SC Senec 19.01
12/H03/1203 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:16 6 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec
13/H01/1301 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 21.04.0208 16:26 2 Jančík Jonathan 05 SC Senec 5 Schwartz Richard 05 SC Senec
14/H02/1402 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 21.04.0208 16:42 5 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 1,12.93
14/H03/1403 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 21.04.0208 16:45 1 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 1,00.01
15/H02/1502 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:54 2 Varady Noel 04 SC Senec 5 Kovács Michal 04 SC Senec
15/H03/1503 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:58 2 Gábri Adrián 04 SC Senec 51.97 5 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 52.75
17/H03/1703 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:21 3 Martonka Vincent 00 SC Senec
17/H04/1704 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:25 3 Berčačin Bruno 09 SC Senec 1,24.48
17/H07/1707 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:36 2 Varady Noel 04 SC Senec 58.35
17/H08/1708 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:39 1 Kovács Michal 04 SC Senec 56.02 3 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 54.28 6 Gábri Adrián 04 SC Senec 57.00
17/H10/1710 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:45 4 Reko Alexander 97 SC Senec 46.09
18/H02/1802 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 17:51 2 Kolenčiak Karolína 08 SC Senec 4 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec
18/H03/1803 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 17:55 5 Martonková Matilda 09 SC Senec
18/H04/1804 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 17:59 4 Pokorná Simona 08 SC Senec 1,42.34
18/H05/1805 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:02 1 Szabóová Romana 09 SC Senec 1,31.32 4 Pivková Lenka 08 SC Senec 1,21.19 5 Gilbert Tamara 08 SC Senec 1,28.63
18/H06/1806 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:06 5 Hegyiová Nella 07 SC Senec 1,17.85 6 Tringelová Tamara 08 SC Senec 1,20.24
18/H08/1808 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:13 3 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 1,05.66
19/H02/1902 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:30 3 Jančík Jonathan 05 SC Senec
19/H04/1904 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:36 2 Berčačin Bruno 09 SC Senec
19/H08/1908 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:46 6 Schwartz Richard 05 SC Senec 27.74
20/H01/2001 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 18:49 1 Pokorná Simona 08 SC Senec 2 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec
20/H02/2002 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 18:52 3 Martonková Matilda 09 SC Senec 5 Gilbert Tamara 08 SC Senec
20/H03/2003 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 18:54 6 Kolenčiak Karolína 08 SC Senec
20/H04/2004 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 18:57 1 Szabóová Romana 09 SC Senec
20/H05/2005 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:00 2 Pivková Lenka 08 SC Senec 39.39 3 Tringelová Tamara 08 SC Senec 37.00
20/H06/2006 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:03 6 Schwartzová Timea 08 SC Senec 36.85
20/H07/2007 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:05 6 Hegyiová Nella 07 SC Senec 31.47
20/H08/2008 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:08 4 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 27.81
20/H09/2009 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:10 6 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 26.96MATES Timing & Management www.mates.sk