|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINAMajstrovstva Slovenskav plavani s plutvami |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 19.05.2018 9:10
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 21.83 2 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 20.77 3 Michalčák Daniel 02 VS ZVOLE 20.42 4 Ďurčo Marek 00 NEPTÚN 20.00 5 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 20.33 6 Satin Michal 02 RALOK 20.62 7 oka imon 03 DELFÍN 21.80 8 Varady Noel 04 SC Senec
1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 19.05.2018 9:12
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Augustín Samuel 99 Barakuda 18.99 2 talmach Michal 98 DELFÍN 18.83 3 Bielka Marián 99 DELFÍN 17.11 4 Častven Luká 01 RALOK 15.79 5 Homola Patrik 01 RALOK 16.92 6 Petrák Jakub 03 Barakuda 17.56 7 Kovács Michal 04 SC Senec 18.97 8 Tok Csongor 02 Hurrican 19.21
2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 19.05.2018 9:14
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 4 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 25.85 5 Rudnická Erika 04 VS ZVOLE 26.15
2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 19.05.2018 9:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hubačová Hana 04 RALOK 23.95 2 Kunierová Nina 04 DELFÍN 23.47 3 Sobihardová Natália 03 RALOK 22.90 4 Suba Sara 04 Hurrican 21.04 5 Mináčová Victória 03 Swim war 22.82 6 Chovancová Tereza 04 Barakuda 23.00 7 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE 23.61 8 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 24.84
2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 19.05.2018 9:19
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vasilová Hana 04 Swim war 20.85 2 Bielková Beáta 01 DELFÍN 20.36 3 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 19.62 4 Krsjakova Daniela 99 RALOK 17.83 5 Lázničková Lucia 99 RALOK 19.25 6 Gabažová Nina 98 RALOK 19.62 7 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 20.62 8 Augustínová Adela 03 Barakuda 21.00
3/H01/ 301 Kategoria: 1500 PP muzi Zilina 19.05.2018 9:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Horský Richard 05 RALOK 4 Rehorovský Oliver 03 RALOK 15,51.97 5 Szarka Gergo 03 Barakuda 16,48.29
4/H01/ 401 Kategoria: 1500 PP zeny Zilina 19.05.2018 9:40
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Rudnická Erika 04 VS ZVOLE 3 Malinowska Lenka 00 RALOK 15,46.35 4 Jánoková Katarína 98 RALOK 13,52.07 5 Viríková Vanessa 03 RALOK 15,31.57 6 Baláová Romana 05 RALOK 7 Kissová Petra 05 Barakuda
5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 19.05.2018 9:58
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Beer Tomá 07 VS ZVOLE 4 Selecký Martin 02 RALOK 5 Vandlík Tomá 89 DELFÍN
5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 19.05.2018 10:01
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Sliacký Dominik 07 VS ZVOLE 3 Hudec Roman 04 DELFÍN 4 Gabčo Luká 06 DELFÍN 5 Bielik Daniel 02 DELFÍN 6 Michalčák Daniel 02 VS ZVOLE 7 Barczi Benjamín 04 Barakuda 8 Baro Patrik 07 VS ZVOLE
5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 19.05.2018 10:05
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Dvorák Andrej 08 RALOK 1,28.14 2 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 1,26.97 3 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 1,24.54 4 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 1,18.15 5 tulajter Dominik 04 RALOK 1,20.21 6 Klimek Martin 07 NEPTÚN 1,26.40 7 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 1,27.50 8 Zuberec Kubo 08 PCP RAK
5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 19.05.2018 10:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Novák Daniel 05 NEPTÚN 1,14.61 2 Lička Daniel 06 RALOK 1,12.54 3 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 1,10.36 4 Senko Ondrej 05 PCP RAK 1,07.37 5 Michna Jakub 05 Barakuda 1,08.53 6 Csikós Peter 07 Barakuda 1,10.88 7 Hupka Filip 06 NEPTÚN 1,12.77 8 Valjent Adam 06 PCP RAK 1,15.24
5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 19.05.2018 10:12
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 1,06.51 2 Janits Matú 06 PCP RAK 1,05.54 3 Havran Adam 05 NEPTÚN 1,04.56 4 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 1,01.51 5 Taraba Dominik 04 RALOK 1,04.09 6 Senko Matej 06 NEPTÚN 1,05.08 7 Brilla Adam 04 NEPTÚN 1,06.26 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,07.09
5/H06/ 506 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 19.05.2018 10:15
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senko Samuel 05 NEPTÚN 59.73 2 Anderle imon 04 RALOK 58.14 3 Horský Richard 05 RALOK 53.94 4 Ďurčo Marek 00 NEPTÚN 49.58 5 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 52.27 6 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 56.79 7 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 59.24 8 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 1,00.62
5/H07/ 507 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 19.05.2018 10:18
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Jaica Adam 00 RALOK 48.95 2 Kovács Michal 04 SC Senec 48.13 3 talmach Michal 98 DELFÍN 45.67 4 Častven Luká 01 RALOK 38.93 5 Kozmer Jakub 03 Barakuda 44.28 6 Gábri Adrián 04 SC Senec 47.17 7 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 48.94 8 Satin Michal 02 RALOK 49.15
6/H01/ 601 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 19.05.2018 10:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Senková Katka 08 PCP RAK 3 talmachová Nina 07 DELFÍN 4 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 5 Suba Sara 04 Hurrican 6 Čandíková Vilma 05 DELFÍN 7 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE
6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 19.05.2018 10:25
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE 2 Pivková Lenka 08 SC Senec 3 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 1,59.81 4 Pecníková Jana 09 RALOK 1,33.73 5 Černáková Táňa 08 PCP RAK 1,40.98 6 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 7 Hagarová Sofija 08 Barakuda 8 Tok Eszter 06 Hurrican
6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 19.05.2018 10:29
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hegyiová Nella 07 SC Senec 1,15.32 2 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 1,12.65 3 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 1,11.70 4 Hradecká Vera 09 RALOK 1,11.35 5 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 1,11.66 6 Lorinczová Viktória 07 RALOK 1,12.36 7 Buranová Juliana 04 Hurrican 1,14.80 8 Varadová Tamara 04 PCP RAK 1,20.26
6/H04/ 604 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 19.05.2018 10:32
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Obročníková Viktorka 05 PCP RAK 1,08.77 2 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 1,08.43 3 Pecníková Tereza 06 RALOK 1,07.18 4 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 1,06.38 5 Vargová Anna 06 RALOK 1,06.59 6 Plevková Lea 05 Hurrican 1,08.01 7 Kubáňová Miriam 04 DELFÍN 1,08.55 8 Michvociková źuba 09 RALOK 1,10.59
6/H05/ 605 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 19.05.2018 10:35
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 1,04.69 2 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 1,03.19 3 Valníčková Alena 04 RALOK 1,00.61 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 59.15 5 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 1,00.01 6 Ondruková Nina 05 DELFÍN 1,02.74 7 Kopllová Ema 03 DELFÍN 1,03.53 8 Gabažová Tina 06 RALOK 1,05.86
6/H06/ 606 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 19.05.2018 10:38
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Babíková Michaela 01 Barakuda 57.56 2 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 55.80 3 Kunierová Nina 04 DELFÍN 54.02 4 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 52.47 5 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 52.82 6 Mináčová Victória 03 Swim war 54.87 7 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 56.92 8 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 58.77
6/H07/ 607 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 19.05.2018 10:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hubačová Hana 04 RALOK 52.20 2 Petrikovičová Veronika 00 Barakuda 50.63 3 Augustínová Adela 03 Barakuda 49.70 4 Chovancová Tereza 04 Barakuda 49.17 5 Vasilová Hana 04 Swim war 49.36 6 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 50.16 7 Sobihardová Natália 03 RALOK 52.15 8 Sliková Alexandra 06 Hurrican 52.30
6/H08/ 608 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 19.05.2018 10:44
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 taffenová Katarína 97 DELFÍN 48.91 2 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 48.59 3 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 44.67 4 Ondruková Mária 99 DELFÍN 43.54 5 Jánoková Katarína 98 RALOK 44.29 6 Lázničková Lucia 99 RALOK 46.18 7 Bielková Beáta 01 DELFÍN 48.84 8 Bertóková Anikó 03 Barakuda 49.04
7/H01/ 701 Kategoria: 400 RP muzi Zilina 19.05.2018 11:18
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
4 Lobpreis Filip 00 RALOK 3,19.62 5 Hudec Roman 04 DELFÍN
8/H01/ 801 Kategoria: 400 RP zeny Zilina 19.05.2018 11:24
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
4 Malinowska Lenka 00 RALOK 4,02.06 5 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE
9/H01/ 901 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 19.05.2018 11:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 4 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 5 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 6 Hupka Filip 06 NEPTÚN
9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 19.05.2018 11:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Csikós Peter 07 Barakuda 2 Bielik Daniel 02 DELFÍN 3 Novák Daniel 05 NEPTÚN 4 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 5 Ďurčo Marek 00 NEPTÚN 6 Berčačin Bruno 09 SC Senec 7 Michalčák Daniel 02 VS ZVOLE 8 Valjent Adam 06 PCP RAK
9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 19.05.2018 11:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Jančík Jonathan 05 SC Senec 2 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 3 Havran Adam 05 NEPTÚN 4 Dvorák Andrej 08 RALOK 37.86 5 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 38.79 6 Sliacký Dominik 07 VS ZVOLE 7 Baro Patrik 07 VS ZVOLE 8 Beer Tomá 07 VS ZVOLE
9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 19.05.2018 11:38
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Barczi Benjamín 04 Barakuda 34.46 2 tulajter Dominik 04 RALOK 33.53 3 Gabčo Luká 06 DELFÍN 32.11 4 Janits Matú 06 PCP RAK 30.82 5 Lička Daniel 06 RALOK 31.61 6 Senko Ondrej 05 PCP RAK 32.98 7 Hudec Roman 04 DELFÍN 34.06 8 Klimek Martin 07 NEPTÚN 36.89
9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 19.05.2018 11:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 29.93 2 Senko Matej 06 NEPTÚN 29.61 3 Brilla Adam 04 NEPTÚN 29.15 4 Senko Samuel 05 NEPTÚN 28.15 5 Taraba Dominik 04 RALOK 29.07 6 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 29.23 7 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 29.67 8 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 30.03
9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 19.05.2018 11:43
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 27.28 2 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 26.54 3 Selecký Martin 02 RALOK 25.89 4 Schwartz Richard 05 SC Senec 25.52 5 Kovács Michal 04 SC Senec 25.64 6 Varady Noel 04 SC Senec 26.53 7 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 27.18 8 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 28.06
9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 19.05.2018 11:46
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 25.35 2 Anderle imon 04 RALOK 25.09 3 Gábri Adrián 04 SC Senec 24.30 4 oka imon 03 DELFÍN 23.80 5 Tok Csongor 02 Hurrican 24.07 6 Jaica Adam 00 RALOK 24.35 7 Satin Michal 02 RALOK 25.11 8 Szarka Gergo 03 Barakuda 25.47
9/H08/ 908 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 19.05.2018 11:48
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Homola Patrik 01 RALOK 22.89 2 Kozmer Jakub 03 Barakuda 22.34 3 Bielka Marián 99 DELFÍN 21.16 4 Reko Alexander 97 SC Senec 20.67 5 Osuský Dominik 98 RALOK 20.72 6 Osuský Adam 02 RALOK 21.81 7 Augustín Samuel 99 Barakuda 22.35 8 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 23.27
10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 19.05.2018 11:51
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 2 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 3 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 4 Gilbert Tamara 08 SC Senec 5 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 6 Hegyiová Nella 07 SC Senec 7 Suba Sara 04 Hurrican 8 Hagarová Sofija 08 Barakuda
10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 19.05.2018 11:53
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Černáková Táňa 08 PCP RAK 2 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 3 Schwartzová Timea 08 SC Senec 4 Valníčková Nela 04 RALOK 5 Szabóová Romana 09 SC Senec 6 Pecníková Tereza 06 RALOK 7 Pecníková Jana 09 RALOK 8 Zlatoová Katarína 05 Hurrican
10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 19.05.2018 11:56
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senková Katka 08 PCP RAK 2 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE 3 Čandíková Vilma 05 DELFÍN 37.11 4 Buranová Juliana 04 Hurrican 36.35 5 Varadová Tamara 04 PCP RAK 36.95 6 Pivková Lenka 08 SC Senec 7 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 8 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN
10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 19.05.2018 11:58
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lorinczová Viktória 07 RALOK 33.24 2 Vargová Anna 06 RALOK 32.78 3 Hradecká Vera 09 RALOK 31.97 4 Plevková Lea 05 Hurrican 31.24 5 Gabažová Tina 06 RALOK 31.67 6 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 32.05 7 talmachová Nina 07 DELFÍN 33.15 8 Michvociková źuba 09 RALOK 36.32
10/H05/1005 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 19.05.2018 12:01
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Obročníková Viktorka 05 PCP RAK 30.43 2 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 30.40 3 Valníčková Alena 04 RALOK 28.87 4 Sliková Alexandra 06 Hurrican 28.68 5 Kopllová Ema 03 DELFÍN 28.74 6 Tok Eszter 06 Hurrican 29.37 7 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 30.42 8 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 30.81
10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 19.05.2018 12:04
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 28.50 2 Rudnická Erika 04 VS ZVOLE 27.34 3 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 26.78 4 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 26.35 5 Hubačová Hana 04 RALOK 26.52 6 Ondruková Nina 05 DELFÍN 26.94 7 Kunierová Nina 04 DELFÍN 27.47 8 Kubáňová Miriam 04 DELFÍN 28.65
10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 19.05.2018 12:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Véghová Michaela 01 RALOK 26.11 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 25.91 3 Bielková Beáta 01 DELFÍN 25.60 4 SIMKOVA Ema 01 Swim war 25.47 5 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 25.52 6 Sopková źubomíra 04 Swim war 25.63 7 Petrikovičová Veronika 00 Barakuda 26.01 8 Lobpreisová Sophia 99 RALOK 26.20
10/H08/1008 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 19.05.2018 12:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 24.46 2 Lázničková Lucia 99 RALOK 24.14 3 Vasilová Hana 04 Swim war 23.71 4 Hraková Zuzana 99 Barakuda 22.98 5 Gabažová Nina 98 RALOK 23.17 6 Krsjakova Daniela 99 RALOK 24.02 7 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 24.44 8 Bertóková Anikó 03 Barakuda 25.10
11/H01/1101 Kategoria: 100 RP muzi Zilina 19.05.2018 15:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Anderle imon 04 RALOK 1,01.70 4 Michalčák Daniel 02 VS ZVOLE 5 Augustín Samuel 99 Barakuda
11/H02/1102 Kategoria: 100 RP muzi Zilina 19.05.2018 15:04
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 52.75 3 Kovács Michal 04 SC Senec 50.73 4 Častven Luká 01 RALOK 37.90 5 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 48.78 6 Gábri Adrián 04 SC Senec 51.97 7 Ďurčo Marek 00 NEPTÚN 56.98 8 Brilla Adam 04 NEPTÚN 1,09.56
12/H01/1201 Kategoria: 100 RP zeny Zilina 19.05.2018 15:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Sobihardová Natália 03 RALOK 57.92 4 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 5 Danková Adéla 05 VS ZVOLE
12/H02/1202 Kategoria: 100 RP zeny Zilina 19.05.2018 15:12
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Augustínová Adela 03 Barakuda 56.88 3 Vasilová Hana 04 Swim war 52.02 4 Krsjakova Daniela 99 RALOK 43.74 5 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 47.09 6 Hubačová Hana 04 RALOK 52.55 7 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 57.11 8 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 1,10.00
13/H01/1301 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 19.05.2018 15:15
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 4 Valjent Adam 06 PCP RAK 5 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN
13/H02/1302 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 19.05.2018 15:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 3 Bielik Daniel 02 DELFÍN 6,04.66 4 Dvorák Andrej 08 RALOK 5,51.01 5 Senko Ondrej 05 PCP RAK 5,57.92 6 Havran Adam 05 NEPTÚN 7 Vaník Sebastián 08 PCP RAK
13/H03/1303 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 19.05.2018 15:31
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 4,57.79 2 Horský Richard 05 RALOK 4,08.27 3 Kozmer Jakub 03 Barakuda 3,42.64 4 Lobpreis Filip 00 RALOK 3,25.87 5 Petrák Jakub 03 Barakuda 3,30.99 6 Rehorovský Oliver 03 RALOK 3,50.17 7 Barczi Benjamín 04 Barakuda 4,28.45 8 Csikós Peter 07 Barakuda 5,37.65
14/H01/1401 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 19.05.2018 15:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 SIMKOVA Ema 01 Swim war 2 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 3 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 4 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 5,33.80 5 Varadová Tamara 04 PCP RAK 6,12.15 6 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE 7 Plevková Lea 05 Hurrican 8 Danková Adéla 05 VS ZVOLE
14/H02/1402 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 19.05.2018 15:47
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lorinczová Viktória 07 RALOK 5,24.49 2 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 5,18.03 3 Babíková Michaela 01 Barakuda 4,42.93 4 Sliková Alexandra 06 Hurrican 4,31.45 5 Kunierová Nina 04 DELFÍN 4,34.45 6 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 4,54.84 7 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 5,20.01 8 Vargová Anna 06 RALOK 5,27.13
14/H03/1403 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 19.05.2018 15:54
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kissová Petra 05 Barakuda 4,12.51 2 Véghová Michaela 01 RALOK 3,58.24 3 Malinowska Lenka 00 RALOK 3,48.37 4 Jánoková Katarína 98 RALOK 3,24.68 5 Hraková Zuzana 99 Barakuda 3,30.59 6 Viríková Vanessa 03 RALOK 3,53.90 7 Sopková źubomíra 04 Swim war 4,08.54 8 Baláová Romana 05 RALOK 4,22.48
15/H01/1501 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 19.05.2018 16:01
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Gabčo Luká 06 DELFÍN 4 Sliacký Dominik 07 VS ZVOLE 41.78 5 Michalčák Daniel 02 VS ZVOLE
15/H02/1502 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 19.05.2018 16:03
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Baro Patrik 07 VS ZVOLE 40.29 2 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 36.87 3 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 34.09 4 Dvorák Andrej 08 RALOK 33.23 5 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 33.57 6 Berčačin Bruno 09 SC Senec 36.73 7 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 39.28 8 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 41.15
15/H03/1503 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 19.05.2018 16:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Valjent Adam 06 PCP RAK 32.76 2 tulajter Dominik 04 RALOK 31.84 3 Novák Daniel 05 NEPTÚN 31.52 4 Janits Matú 06 PCP RAK 30.08 5 Lička Daniel 06 RALOK 30.58 6 Beer Tomá 07 VS ZVOLE 31.57 7 Hupka Filip 06 NEPTÚN 32.26 8 Hudec Roman 04 DELFÍN 33.02
15/H04/1504 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 19.05.2018 16:09
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senko Matej 06 NEPTÚN 29.41 2 Senko Ondrej 05 PCP RAK 29.01 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 27.70 4 Bielik Daniel 02 DELFÍN 27.58 5 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 27.62 6 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 28.92 7 Michna Jakub 05 Barakuda 29.39 8 Jančík Jonathan 05 SC Senec 29.42
15/H05/1505 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 19.05.2018 16:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Havran Adam 05 NEPTÚN 27.45 2 Selecký Martin 02 RALOK 26.66 3 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 26.09 4 Anderle imon 04 RALOK 25.06 5 Senko Samuel 05 NEPTÚN 25.51 6 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 26.61 7 Brilla Adam 04 NEPTÚN 27.32 8 Taraba Dominik 04 RALOK 27.49
15/H06/1506 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 19.05.2018 16:14
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Varady Noel 04 SC Senec 24.15 2 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 22.68 3 Kovács Michal 04 SC Senec 21.61 4 Gábri Adrián 04 SC Senec 21.14 5 Ďurčo Marek 00 NEPTÚN 21.17 6 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 21.89 7 oka imon 03 DELFÍN 23.46 8 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 24.94
15/H07/1507 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 19.05.2018 16:16
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Rehorovský Oliver 03 RALOK 20.88 2 Homola Patrik 01 RALOK 19.07 3 Petrák Jakub 03 Barakuda 18.77 4 Častven Luká 01 RALOK 16.96 5 Osuský Dominik 98 RALOK 17.83 6 Bielka Marián 99 DELFÍN 18.85 7 talmach Michal 98 DELFÍN 20.77 8 Satin Michal 02 RALOK 21.03
16/H01/1601 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 19.05.2018 16:18
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE 2 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 3 Senková Katka 08 PCP RAK 44.69 4 Černáková Táňa 08 PCP RAK 38.82 5 Gilbert Tamara 08 SC Senec 41.97 6 Čandíková Vilma 05 DELFÍN 1,00.04 7 Kubáňová Miriam 04 DELFÍN 8 talmachová Nina 07 DELFÍN
16/H02/1602 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 19.05.2018 16:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Schwartzová Timea 08 SC Senec 36.85 2 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 35.90 3 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE 32.94 4 Varadová Tamara 04 PCP RAK 32.34 5 Hagarová Sofija 08 Barakuda 32.48 6 Pecníková Jana 09 RALOK 33.86 7 Pivková Lenka 08 SC Senec 36.41 8 Szabóová Romana 09 SC Senec 38.48
16/H03/1603 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 19.05.2018 16:24
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hegyiová Nella 07 SC Senec 31.43 2 Plevková Lea 05 Hurrican 30.60 3 Lorinczová Viktória 07 RALOK 30.19 4 Michvociková źuba 09 RALOK 29.80 5 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 30.05 6 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 30.22 7 Hradecká Vera 09 RALOK 30.81 8 Buranová Juliana 04 Hurrican 31.68
16/H04/1604 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 19.05.2018 16:26
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 29.50 2 Pecníková Tereza 06 RALOK 29.05 3 Ondruková Nina 05 DELFÍN 28.43 4 Kopllová Ema 03 DELFÍN 27.63 5 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 27.81 6 Gabažová Tina 06 RALOK 28.49 7 Vargová Anna 06 RALOK 29.13 8 Obročníková Viktorka 05 PCP RAK 29.75
16/H05/1605 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 19.05.2018 16:29
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 26.91 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 25.41 3 Kunierová Nina 04 DELFÍN 24.80 4 Sobihardová Natália 03 RALOK 24.20 5 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 24.25 6 Suba Sara 04 Hurrican 25.16 7 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 25.93 8 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 26.96
16/H06/1606 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 19.05.2018 16:31
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 23.80 2 Hubačová Hana 04 RALOK 23.17 3 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 22.57 4 taffenová Katarína 97 DELFÍN 22.51 5 Bertóková Anikó 03 Barakuda 22.56 6 Petrikovičová Veronika 00 Barakuda 22.62 7 Sliková Alexandra 06 Hurrican 23.69 8 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 24.18
16/H07/1607 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 19.05.2018 16:34
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Chovancová Tereza 04 Barakuda 21.91 2 Bielková Beáta 01 DELFÍN 21.87 3 Gabažová Nina 98 RALOK 20.14 4 Krsjakova Daniela 99 RALOK 19.82 5 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 20.03 6 Lázničková Lucia 99 RALOK 20.30 7 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 21.87 8 Augustínová Adela 03 Barakuda 22.08
17/H01/1701 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 19.05.2018 17:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 4 Hupka Filip 06 NEPTÚN 5 Novák Daniel 05 NEPTÚN
17/H02/1702 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 19.05.2018 17:12
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hudec Roman 04 DELFÍN 2 Gabčo Luká 06 DELFÍN 3 Berčačin Bruno 09 SC Senec 4 Bielik Daniel 02 DELFÍN 5 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 6 Taraba Dominik 04 RALOK 7 Jančík Jonathan 05 SC Senec 8 Buczacki Andrej 09 PCP RAK
17/H03/1703 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 19.05.2018 17:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 3,20.79 2 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 3,00.47 3 Csikós Peter 07 Barakuda 2,58.16 4 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 2,54.79 5 Klimek Martin 07 NEPTÚN 2,55.95 6 tulajter Dominik 04 RALOK 2,58.24 7 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 3,11.63 8 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 3,23.62
17/H04/1704 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 19.05.2018 17:22
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senko Ondrej 05 PCP RAK 2,45.46 2 Senko Matej 06 NEPTÚN 2,35.21 3 Janits Matú 06 PCP RAK 2,32.59 4 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 2,26.56 5 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 2,27.34 6 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 2,33.03 7 Lička Daniel 06 RALOK 2,44.25 8 Valjent Adam 06 PCP RAK 2,51.41
17/H05/1705 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 19.05.2018 17:27
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senko Samuel 05 NEPTÚN 2,19.56 2 Gábri Adrián 04 SC Senec 2,17.22 3 Szarka Gergo 03 Barakuda 2,05.20 4 Jaica Adam 00 RALOK 2,01.63 5 Schwartz Richard 05 SC Senec 2,04.03 6 Varady Noel 04 SC Senec 2,14.46 7 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 2,18.35 8 Brilla Adam 04 NEPTÚN 2,21.03
17/H06/1706 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 19.05.2018 17:32
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kozmer Jakub 03 Barakuda 1,58.76 2 talmach Michal 98 DELFÍN 1,53.51 3 Osuský Dominik 98 RALOK 1,46.59 4 Reko Alexander 97 SC Senec 1,45.36 5 Osuský Adam 02 RALOK 1,46.31 6 Augustín Samuel 99 Barakuda 1,51.08 7 oka imon 03 DELFÍN 1,56.43 8 Kovács Michal 04 SC Senec 2,01.33
18/H01/1801 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 19.05.2018 17:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senková Katka 08 PCP RAK 2 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 3 Gilbert Tamara 08 SC Senec 4 Pecníková Tereza 06 RALOK 5 Hagarová Sofija 08 Barakuda 6 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 7 Pecníková Jana 09 RALOK
18/H02/1802 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 19.05.2018 17:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kopllová Ema 03 DELFÍN 2 Suba Sara 04 Hurrican 3 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 4 Pivková Lenka 08 SC Senec 5 Valníčková Nela 04 RALOK 6 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 7 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 8 Szabóová Romana 09 SC Senec
18/H03/1803 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 19.05.2018 17:47
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Černáková Táňa 08 PCP RAK 3,46.13 2 Hegyiová Nella 07 SC Senec 2,54.94 3 Michvociková źuba 09 RALOK 2,50.29 4 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 2,48.57 5 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 2,48.97 6 talmachová Nina 07 DELFÍN 2,54.11 7 Varadová Tamara 04 PCP RAK 3,04.34 8 Čandíková Vilma 05 DELFÍN
18/H04/1804 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 19.05.2018 17:53
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 2,43.74 2 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 2,39.96 3 Obročníková Viktorka 05 PCP RAK 2,36.66 4 Hradecká Vera 09 RALOK 2,29.77 5 Kubáňová Miriam 04 DELFÍN 2,31.44 6 Gabažová Tina 06 RALOK 2,37.01 7 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 2,43.55 8 Buranová Juliana 04 Hurrican 2,44.21
18/H05/1805 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 19.05.2018 17:58
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 2,20.66 2 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 2,18.01 3 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 2,13.22 4 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 2,09.62 5 Mináčová Victória 03 Swim war 2,11.03 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 2,17.26 7 Ondruková Nina 05 DELFÍN 2,18.57 8 Valníčková Alena 04 RALOK 2,21.66
18/H06/1806 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 19.05.2018 18:02
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lobpreisová Sophia 99 RALOK 2,07.04 2 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE 2,06.10 3 Bertóková Anikó 03 Barakuda 2,04.58 4 Hraková Zuzana 99 Barakuda 1,44.54 5 SIMKOVA Ema 01 Swim war 2,03.61 6 Sopková źubomíra 04 Swim war 2,04.97 7 Chovancová Tereza 04 Barakuda 2,06.26 8 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 2,07.42
21/H01/2101 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 20.05.2018 9:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Senko Matej 06 NEPTÚN 4 Selecký Martin 02 RALOK 5 Klimek Martin 07 NEPTÚN
21/H02/2102 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 20.05.2018 9:07
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 2 Novák Daniel 05 NEPTÚN 3 Valjent Adam 06 PCP RAK 4 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 5 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 6 Lička Daniel 06 RALOK 7 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 8 Hupka Filip 06 NEPTÚN
21/H03/2103 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 20.05.2018 9:15
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 2 Szarka Gergo 03 Barakuda 3 Senko Ondrej 05 PCP RAK 5,58.42 4 Janits Matú 06 PCP RAK 5,20.14 5 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 5,36.40 6 Hudec Roman 04 DELFÍN 7 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 8 Gabčo Luká 06 DELFÍN
21/H04/2104 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 20.05.2018 9:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 5,11.69 2 Varady Noel 04 SC Senec 4,53.94 3 oka imon 03 DELFÍN 4,29.77 4 Reko Alexander 97 SC Senec 3,46.52 5 Osuský Adam 02 RALOK 3,49.29 6 Schwartz Richard 05 SC Senec 4,32.74 7 Senko Samuel 05 NEPTÚN 4,55.44 8 Brilla Adam 04 NEPTÚN 5,19.98
22/H01/2201 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 20.05.2018 9:31
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Valníčková Nela 04 RALOK 4 Véghová Michaela 01 RALOK 5 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN
22/H02/2202 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 20.05.2018 9:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Černáková Táňa 08 PCP RAK 2 Ondruková Mária 99 DELFÍN 3 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 4 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 5,27.64 5 Varadová Tamara 04 PCP RAK 6,26.46 6 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 7 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 8 Senková Katka 08 PCP RAK
22/H03/2203 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 20.05.2018 9:48
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hradecká Vera 09 RALOK 5,24.26 2 Mináčová Victória 03 Swim war 4,39.61 3 Sopková źubomíra 04 Swim war 4,28.31 4 Hraková Zuzana 99 Barakuda 3,47.09 5 SIMKOVA Ema 01 Swim war 4,21.08 6 Hubačová Hana 04 RALOK 4,34.47 7 Baláová Romana 05 RALOK 4,57.72 8 Obročníková Viktorka 05 PCP RAK 5,24.85
23/H01/2301 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 20.05.2018 9:55
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 2,36.32 4 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 5 Havran Adam 05 NEPTÚN
23/H02/2302 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 20.05.2018 10:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Csikós Peter 07 Barakuda 2,34.33 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 2,32.76 4 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 2,14.28 5 Anderle imon 04 RALOK 2,16.79 6 Michna Jakub 05 Barakuda 2,34.04 7 Dvorák Andrej 08 RALOK 2,36.31 8 Lička Daniel 06 RALOK 2,48.40
23/H03/2303 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 20.05.2018 10:04
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Horský Richard 05 RALOK 1,57.87 2 Jaica Adam 00 RALOK 1,45.59 3 Kozmer Jakub 03 Barakuda 1,41.47 4 Častven Luká 01 RALOK 1,30.92 5 Petrák Jakub 03 Barakuda 1,37.52 6 talmach Michal 98 DELFÍN 1,44.24 7 Barczi Benjamín 04 Barakuda 1,54.78 8 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 1,58.31
24/H01/2401 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 20.05.2018 10:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 4 Kubáňová Miriam 04 DELFÍN 5 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE
24/H02/2402 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 20.05.2018 10:14
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Čandíková Vilma 05 DELFÍN 2 Pecníková Jana 09 RALOK 3,17.33 3 Hegyiová Nella 07 SC Senec 2,42.77 4 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 2,35.62 5 Hradecká Vera 09 RALOK 2,35.95 6 Hagarová Sofija 08 Barakuda 2,51.76 7 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 8 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE
24/H03/2403 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 20.05.2018 10:19
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Pecníková Tereza 06 RALOK 2,31.48 2 Vargová Anna 06 RALOK 2,29.28 3 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 2,26.41 4 Valníčková Alena 04 RALOK 2,24.05 5 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 2,25.15 6 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 2,28.27 7 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 2,30.44 8 Lorinczová Viktória 07 RALOK 2,35.08
24/H04/2404 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 20.05.2018 10:24
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kopllová Ema 03 DELFÍN 2,17.22 2 Suba Sara 04 Hurrican 2,10.56 3 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 2,06.55 4 Kunierová Nina 04 DELFÍN 2,00.24 5 Sliková Alexandra 06 Hurrican 2,01.01 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 2,10.53 7 Heglasová Simona 04 DELFÍN 2,11.36 8 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 2,17.65
24/H05/2405 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 20.05.2018 10:28
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 1,54.13 2 Viríková Vanessa 03 RALOK 1,49.47 3 Malinowska Lenka 00 RALOK 1,46.95 4 Hraková Zuzana 99 Barakuda 1,36.12 5 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 1,41.34 6 taffenová Katarína 97 DELFÍN 1,47.45 7 Chovancová Tereza 04 Barakuda 1,50.09 8 Sobihardová Natália 03 RALOK 1,59.93
25/H01/2501 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 20.05.2018 10:32
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Horský Richard 05 RALOK 8,41.70 3 Szarka Gergo 03 Barakuda 8,15.01 4 Lobpreis Filip 00 RALOK 7,17.51 5 Rehorovský Oliver 03 RALOK 7,57.99 6 Jaica Adam 00 RALOK 8,28.35
26/H01/2601 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 20.05.2018 10:43
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 4 taffenová Katarína 97 DELFÍN 5 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE
26/H02/2602 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 20.05.2018 10:55
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Babíková Michaela 01 Barakuda 10,03.29 2 Baláová Romana 05 RALOK 9,12.05 3 Viríková Vanessa 03 RALOK 8,00.95 4 Jánoková Katarína 98 RALOK 7,14.28 5 Malinowska Lenka 00 RALOK 7,56.46 6 Sopková źubomíra 04 Swim war 8,30.21 7 Kissová Petra 05 Barakuda 9,15.75 8 Danková Adéla 05 VS ZVOLE
27/H01/2701 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 20.05.2018 11:07
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Valjent Adam 06 PCP RAK 2 Novák Daniel 05 NEPTÚN 3 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 1,27.33 4 Berčačin Bruno 09 SC Senec 1,24.48 5 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 1,25.30 6 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 1,28.27 7 Havran Adam 05 NEPTÚN
27/H02/2702 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 20.05.2018 11:10
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 1,20.67 2 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 1,17.18 3 Gabčo Luká 06 DELFÍN 1,15.04 4 Hupka Filip 06 NEPTÚN 1,14.48 5 tulajter Dominik 04 RALOK 1,14.71 6 Dvorák Andrej 08 RALOK 1,15.54 7 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 1,18.75 8 Klimek Martin 07 NEPTÚN 1,21.33
27/H03/2703 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 20.05.2018 11:14
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hudec Roman 04 DELFÍN 1,12.20 2 Csikós Peter 07 Barakuda 1,10.55 3 Senko Matej 06 NEPTÚN 1,08.41 4 Janits Matú 06 PCP RAK 1,07.49 5 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 1,07.85 6 Senko Ondrej 05 PCP RAK 1,10.30 7 Lička Daniel 06 RALOK 1,11.61 8 Michna Jakub 05 Barakuda 1,12.62
27/H04/2704 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 20.05.2018 11:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Brilla Adam 04 NEPTÚN 1,05.09 2 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 1,04.28 3 Taraba Dominik 04 RALOK 1,02.46 4 Senko Samuel 05 NEPTÚN 1,00.17 5 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,02.13 6 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 1,02.54 7 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 1,04.80 8 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 1,05.59
27/H05/2705 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 20.05.2018 11:20
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 58.73 2 Varady Noel 04 SC Senec 58.22 3 Barczi Benjamín 04 Barakuda 56.72 4 Satin Michal 02 RALOK 55.31 5 Schwartz Richard 05 SC Senec 55.49 6 Anderle imon 04 RALOK 58.10 7 Selecký Martin 02 RALOK 58.44 8 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 59.73
27/H06/2706 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 20.05.2018 11:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kozmer Jakub 03 Barakuda 51.32 2 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 50.77 3 Osuský Adam 02 RALOK 48.33 4 Reko Alexander 97 SC Senec 46.09 5 Bielka Marián 99 DELFÍN 48.10 6 talmach Michal 98 DELFÍN 49.68 7 Homola Patrik 01 RALOK 50.82 8 oka imon 03 DELFÍN 52.41
28/H01/2801 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 20.05.2018 11:26
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Senková Katka 08 PCP RAK 1,32.60 3 Szabóová Romana 09 SC Senec 1,30.88 4 Gilbert Tamara 08 SC Senec 1,28.63 5 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 1,29.09 6 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 1,31.49
28/H02/2802 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 20.05.2018 11:29
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Čandíková Vilma 05 DELFÍN 1,23.43 2 Varadová Tamara 04 PCP RAK 1,19.65 3 Pecníková Jana 09 RALOK 1,17.38 4 Hagarová Sofija 08 Barakuda 1,14.63 5 talmachová Nina 07 DELFÍN 1,15.98 6 Schwartzová Timea 08 SC Senec 1,18.53 7 Pivková Lenka 08 SC Senec 1,21.19 8 Černáková Táňa 08 PCP RAK 1,24.67
28/H03/2803 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 20.05.2018 11:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 1,12.62 2 Obročníková Viktorka 05 PCP RAK 1,09.18 3 Gabažová Tina 06 RALOK 1,08.49 4 Lorinczová Viktória 07 RALOK 1,07.96 5 Valníčková Nela 04 RALOK 1,08.21 6 Vargová Anna 06 RALOK 1,09.04 7 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 1,09.83 8 Hegyiová Nella 07 SC Senec 1,13.66
28/H04/2804 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 20.05.2018 11:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 1,07.84 2 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 1,07.39 3 Pecníková Tereza 06 RALOK 1,06.08 4 Kopllová Ema 03 DELFÍN 1,04.38 5 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 1,05.66 6 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 1,07.20 7 Hradecká Vera 09 RALOK 1,07.58 8 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 1,07.89
28/H05/2805 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 20.05.2018 11:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kubáňová Miriam 04 DELFÍN 1,03.55 2 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 1,03.06 3 Sliková Alexandra 06 Hurrican 1,01.03 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 59.33 5 Mináčová Victória 03 Swim war 59.34 6 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 1,02.30 7 Valníčková Alena 04 RALOK 1,03.13 8 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 1,04.27
28/H06/2806 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 20.05.2018 11:42
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 58.74 2 Kunierová Nina 04 DELFÍN 58.28 3 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE 57.37 4 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 56.09 5 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 57.20 6 Hubačová Hana 04 RALOK 57.76 7 Bielková Beáta 01 DELFÍN 58.47 8 Ondruková Nina 05 DELFÍN 59.00
28/H07/2807 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 20.05.2018 11:45
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Suba Sara 04 Hurrican 55.47 2 SIMKOVA Ema 01 Swim war 54.96 3 Vasilová Hana 04 Swim war 53.92 4 Hraková Zuzana 99 Barakuda 48.27 5 Gabažová Nina 98 RALOK 49.61 6 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 54.50 7 Véghová Michaela 01 RALOK 55.35 8 Lobpreisová Sophia 99 RALOK 55.91MATES Timing & Management www.mates.sk