|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINAFinale - Liga mladeze a Slovenska liga 2018v plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 PP muzi Sala 17.11.2018 10:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Jano Adam 09 Hurrican 4 Kovács Sebastian 07 Hurrican 5 ikavský Samuel 10 SC Senec 6 Adamík Bruno 09 RALOK
1/H02/ 102 Kategoria: 50 PP muzi Sala 17.11.2018 10:02
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Jelenka Kristián 06 SC Senec 2 Korosi Áko 13 Hurrican 3 Urbán Jakub 09 Barakuda 4 Jančík Benjamin 11 SC Senec 5 Tyukos Daniel 10 Hurrican 6 Dúek Kristian 05 VS ZVOLE 7 Meszáros Simeon 06 Barakuda 8 Drahovsky Filip 08 Hurrican
1/H03/ 103 Kategoria: 50 PP muzi Sala 17.11.2018 10:05
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sisak Samuel 06 RALOK 2 Lehocky Stevko 10 Hurrican 49.01 3 Torok Róbert 10 RALOK 41.56 4 Turanyi Jakub 09 Hurrican 40.77 5 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 41.15 6 Stovíček Tomá 12 NEPTÚN 44.90 7 Belko Tomá 11 PCP RAK 53.53 8 Paleček Teo 10 SC Senec
1/H04/ 104 Kategoria: 50 PP muzi Sala 17.11.2018 10:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 38.01 2 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 36.13 3 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 34.09 4 Klimek Martin 07 NEPTÚN 33.58 5 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 33.68 6 Baro Patrik 07 VS ZVOLE 35.19 7 Klimek Michal 09 NEPTÚN 37.85 8 Remenec Martin 07 PCP RAK 38.77
1/H05/ 105 Kategoria: 50 PP muzi Sala 17.11.2018 10:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 tekláč Dominik 08 PCP RAK 33.45 2 Dvorák Andrej 08 RALOK 32.39 3 Berčačin Bruno 09 SC Senec 31.81 4 Novák Daniel 05 NEPTÚN 30.64 5 Hrabovský Michal 06 RALOK 30.86 6 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 32.32 7 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 33.22 8 Toth Jakub 07 NEPTÚN 33.48
1/H06/ 106 Kategoria: 50 PP muzi Sala 17.11.2018 10:13
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 28.92 2 Senko Ondrej 05 PCP RAK 28.53 3 Hupka Filip 06 NEPTÚN 28.16 4 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 27.01 5 Michna Jakub 05 Barakuda 27.82 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 28.34 7 Beer Tomá 07 VS ZVOLE 28.71 8 Csikós Peter 07 Barakuda 30.03
1/H07/ 107 Kategoria: 50 PP muzi Sala 17.11.2018 10:16
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 26.37 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 25.52 3 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 25.09 4 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 23.11 5 Horský Richard 05 RALOK 23.90 6 Hrako Jakub 05 Swim war 25.36 7 Schwartz Richard 05 SC Senec 25.54 8 Janits Matú 06 PCP RAK 27.00
2/H01/ 201 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:18
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Bereová Ema 07 Hurrican 4 Jambrichová Albeta 07 DELFÍN 5 Hanzelová Nikola 08 Barakuda
2/H02/ 202 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Kolenčiak Karolína 08 SC Senec 3 Kolenčiak Nikola 12 SC Senec 4 Laurová Barbora 07 Hurrican 5 Mésarosová Soňa 10 Hurrican 6 Pivková Nina 09 Hurrican 7 Mezsárová Ela 09 Hurrican 8 Debnárová Katarína 08 VS ZVOLE
2/H03/ 203 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:24
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Bednárová Petra 08 Barakuda 2 Veselá Kristína 06 VS ZVOLE 3 Hlobiolová Michaela 11 SC Senec 4 Bohmerová Sofia Lujza 06 VS ZVOLE 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 6 Frantová Dominika 07 Barakuda 7 Haková Kristína 11 SC Senec 8 Konde Petra 09 Hurrican
2/H04/ 204 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:27
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Horvathova Laura 08 Hurrican 55.39 2 Koovská Nina 11 SC Senec 46.76 3 Vargova Rita 09 Hurrican 43.93 4 Takacsova Anabela 11 Hurrican 43.51 5 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE 43.89 6 Martonková Matilda 09 SC Senec 44.79 7 Janova Radka 09 Hurrican 47.02 8 Sečkárová Olívia 11 NEPTÚN 58.52
2/H05/ 205 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Handlovská Pavlína 09 VS ZVOLE 42.54 2 Jovičinač Nika 10 SC Senec 40.33 3 Garajová Ema 09 VS ZVOLE 39.07 4 Čipková Alexandra 07 VS ZVOLE 37.53 5 Černáková Táňa 08 PCP RAK 38.20 6 Kováčová Tereza 11 RALOK 39.78 7 Martincekova Barbora 08 Hurrican 41.32 8 Pokorná Simona 08 SC Senec 43.16
2/H06/ 206 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Diaz vihlíková Vera 08 VS ZVOLE 37.24 2 Brillová Alexandra 08 NEPTÚN 35.59 3 Szabóová Romana 09 SC Senec 34.48 4 Schwartzová Timea 08 SC Senec 33.91 5 Doruicová Sára 07 Hurrican 34.15 6 Gilbert Tamara 08 SC Senec 34.93 7 Polociková Karin 09 Hurrican 36.15 8 Senková Katka 08 PCP RAK 37.38
2/H07/ 207 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Čandíková Vilma 05 DELFÍN 33.48 2 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE 32.94 3 Stračárová Petra 05 Hurrican 31.83 4 Tringelová Tamara 08 SC Senec 31.26 5 Pecníková Jana 09 RALOK 31.33 6 Maralková Daniela 06 SC Senec 32.60 7 Beneová Alexandra 07 Hurrican 33.39 8 Obročníková Barborka 08 PCP RAK 33.63
2/H08/ 208 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:38
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 30.05 2 Hegyiová Nella 07 SC Senec 29.45 3 Hagarová Sofija 08 Barakuda 29.37 4 Hradecká Vera 09 RALOK 29.27 5 Michvociková źuba 09 RALOK 29.34 6 Lorinczová Viktória 07 RALOK 29.40 7 Mesarosova Nela 07 Hurrican 30.04 8 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 30.15
2/H09/ 209 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 DUCHAJOVA Veronika 05 SC Senec 28.85 2 Čintalanová Barbora 06 SC Senec 28.21 3 Halajová Bianka 05 DELFÍN 27.61 4 Obročníková Viktorka 05 PCP RAK 26.70 5 Tok Eszter 06 Hurrican 27.60 6 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 27.81 7 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 28.47 8 Vargová Anna 06 RALOK 28.86
2/H10/ 210 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:43
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 25.69 2 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 23.90 3 Kissová Petra 05 Barakuda 23.55 4 Sliková Alexandra 06 Hurrican 22.71 5 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 22.95 6 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 23.86 7 Ondruková Nina 05 DELFÍN 24.60 8 Baláová Romana 05 RALOK 25.93
3/H01/ 301 Kategoria: 50 RP muzi Sala 17.11.2018 10:46
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Gabri Samuel 01 SC Senec 4 tulajter Samuel 04 RALOK 5 tulajter Dominik 04 RALOK
3/H02/ 302 Kategoria: 50 RP muzi Sala 17.11.2018 10:48
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Borecký Luká 01 NEPTÚN 3 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 25.86 4 Gábri Adrián 04 SC Senec 22.31 5 Anderle imon 04 RALOK 25.56 6 Varady Noel 04 SC Senec 7 Taraba Dominik 04 RALOK 8 Kminiak Adam 01 VS ZVOLE
3/H03/ 303 Kategoria: 50 RP muzi Sala 17.11.2018 10:50
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 oka imon 03 DELFÍN 21.19 2 Szarka Gergo 03 Barakuda 20.45 3 Rehorovský Oliver 03 RALOK 18.63 4 talmach Michal 98 DELFÍN 18.50 5 Osuský Adam 02 RALOK 18.59 6 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 19.26 7 Takáč Peter 04 Hurrican 20.80 8 Barczi Benjamín 04 Barakuda 21.93
3/H04/ 304 Kategoria: 50 RP muzi Sala 17.11.2018 10:53
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vandlík Tomá 89 DELFÍN 18.45 2 Kozmer Jakub 03 Barakuda 18.09 3 Homola Patrik 01 RALOK 16.92 4 Častven Luká 01 RALOK 15.44 5 Osuský Dominik 98 RALOK 16.51 6 Petrák Jakub 03 Barakuda 17.29 7 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 18.23 8 Lobpreis Filip 00 RALOK 18.50
4/H01/ 401 Kategoria: 50 RP zeny Sala 17.11.2018 10:55
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Bartalová Zuzana 03 RALOK 4 Valníčková Nela 04 RALOK 5 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec
4/H02/ 402 Kategoria: 50 RP zeny Sala 17.11.2018 10:58
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Buranová Juliana 04 Hurrican 31.88 2 Miartuová Silvia 03 DELFÍN 24.42 3 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 23.38 4 Sobihardová Natália 03 RALOK 22.90 5 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 23.14 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.39 7 Véghová Michaela 01 RALOK 25.05 8 Martonková Klára 02 SC Senec
4/H03/ 403 Kategoria: 50 RP zeny Sala 17.11.2018 11:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lobpreisová Sophia 99 RALOK 22.79 2 Sopková źubomíra 04 Swim war 22.45 3 Viríková Vanessa 03 RALOK 21.95 4 Kunierová Nina 04 DELFÍN 20.79 5 Hraková Zuzana 99 Barakuda 21.01 6 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE 22.01 7 Hubačová Hana 04 RALOK 22.67 8 Mináčová Victória 03 Swim war 22.82
4/H04/ 404 Kategoria: 50 RP zeny Sala 17.11.2018 11:03
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Augustínová Adela 03 Barakuda 20.71 2 Bielková Beáta 01 DELFÍN 20.36 3 Vasilová Hana 04 Swim war 19.80 4 Suba Sara 04 Hurrican 18.09 5 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 18.83 6 Malinowska Lenka 00 RALOK 20.21 7 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 20.56 8 VANEKOVA Violka 02 RALOK 20.74
5/H01/ 501 Kategoria: 200 PP muzi Sala 17.11.2018 12:05
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Tyukos Daniel 10 Hurrican 4 Lehocky Stevko 10 Hurrican 5 Drahovsky Filip 08 Hurrican 6 Kovács Sebastian 07 Hurrican
5/H02/ 502 Kategoria: 200 PP muzi Sala 17.11.2018 12:10
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Klimek Michal 09 NEPTÚN 2 Kminiak Adam 01 VS ZVOLE 3 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 4 Adamík Bruno 09 RALOK 5 tekláč Dominik 08 PCP RAK 6 Jano Adam 09 Hurrican 7 Beer Tomá 07 VS ZVOLE 8 Borecký Luká 01 NEPTÚN
5/H03/ 503 Kategoria: 200 PP muzi Sala 17.11.2018 12:16
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 2 Baro Patrik 07 VS ZVOLE 3 Torok Róbert 10 RALOK 4 Remenec Martin 07 PCP RAK 3,13.04 5 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 3,21.44 6 Urbán Jakub 09 Barakuda 7 Turanyi Jakub 09 Hurrican 8 Zuberec Kubo 08 PCP RAK
5/H04/ 504 Kategoria: 200 PP muzi Sala 17.11.2018 12:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Berčačin Bruno 09 SC Senec 2,58.37 2 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 2,48.91 3 Csikós Peter 07 Barakuda 2,30.65 4 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 2,19.63 5 Dvorák Andrej 08 RALOK 2,23.79 6 Klimek Martin 07 NEPTÚN 2,47.76 7 Toth Jakub 07 NEPTÚN 2,56.01 8 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 3,10.42
5/H05/ 505 Kategoria: 200 PP muzi Sala 17.11.2018 12:26
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gabri Samuel 01 SC Senec 1,53.75 2 Vandlík Tomá 89 DELFÍN 1,51.40 3 Osuský Dominik 98 RALOK 1,38.45 4 Častven Luká 01 RALOK 1,30.51 5 Lobpreis Filip 00 RALOK 1,33.47 6 talmach Michal 98 DELFÍN 1,44.24 7 Osuský Adam 02 RALOK 1,53.18 8 Homola Patrik 01 RALOK 1,53.87
6/H01/ 601 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 12:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE 4 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec 5 Laurová Barbora 07 Hurrican
6/H02/ 602 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 12:35
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Brillová Alexandra 08 NEPTÚN 3 Handlovská Pavlína 09 VS ZVOLE 4 Martincekova Barbora 08 Hurrican 5 Hanzelová Nikola 08 Barakuda 6 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE 7 Garajová Ema 09 VS ZVOLE
6/H03/ 603 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 12:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Schwartzová Timea 08 SC Senec 2 Diaz vihlíková Vera 08 VS ZVOLE 3 Polociková Karin 09 Hurrican 4 Mésarosová Soňa 10 Hurrican 5 Frantová Dominika 07 Barakuda 6 Mezsárová Ela 09 Hurrican 7 Konde Petra 09 Hurrican 8 Janova Radka 09 Hurrican
6/H04/ 604 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 12:46
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mesarosova Nela 07 Hurrican 2 Čipková Alexandra 07 VS ZVOLE 3 Horvathova Laura 08 Hurrican 4 Jambrichová Albeta 07 DELFÍN 5 Debnárová Katarína 08 VS ZVOLE 6 Gilbert Tamara 08 SC Senec 7 Bednárová Petra 08 Barakuda 8 Vargova Rita 09 Hurrican
6/H05/ 605 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 12:51
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Martonková Matilda 09 SC Senec 2 VANEKOVA Violka 02 RALOK 3 Baránková Terézia 01 DELFÍN 4 Pokorná Simona 08 SC Senec 3,19.13 5 Černáková Táňa 08 PCP RAK 3,19.66 6 Bereová Ema 07 Hurrican 7 Martonková Klára 02 SC Senec 8 Pivková Nina 09 Hurrican
6/H06/ 606 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 12:57
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Doruicová Sára 07 Hurrican 3,10.58 2 Obročníková Barborka 08 PCP RAK 3,01.18 3 Beneová Alexandra 07 Hurrican 2,54.64 4 Tringelová Tamara 08 SC Senec 2,38.37 5 Kolenčiak Karolína 08 SC Senec 2,42.78 6 Pecníková Jana 09 RALOK 2,59.65 7 Szabóová Romana 09 SC Senec 3,06.60 8 Senková Katka 08 PCP RAK 3,12.74
6/H07/ 607 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 13:02
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 2,35.62 2 Lorinczová Viktória 07 RALOK 2,33.16 3 Hegyiová Nella 07 SC Senec 2,30.07 4 Lobpreisová Sophia 99 RALOK 2,09.88 5 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 2,09.95 6 Hagarová Sofija 08 Barakuda 2,31.18 7 Hradecká Vera 09 RALOK 2,33.29 8 Michvociková źuba 09 RALOK 2,37.35
6/H08/ 608 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 13:07
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 2,00.65 2 Bielková Beáta 01 DELFÍN 1,49.15 3 Malinowska Lenka 00 RALOK 1,45.32 4 Hraková Zuzana 99 Barakuda 1,36.12 5 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 1,38.45 6 Véghová Michaela 01 RALOK 1,46.57 7 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE 1,57.08 8 Szaboová Michaela 01 SC Senec 2,03.95
7/H01/ 701 Kategoria: 100 PP muzi Sala 17.11.2018 13:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Jelenka Kristián 06 SC Senec 3 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 4 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 1,19.48 5 Dúek Kristian 05 VS ZVOLE 6 Meszáros Simeon 06 Barakuda 7 Sisak Samuel 06 RALOK
7/H02/ 702 Kategoria: 100 PP muzi Sala 17.11.2018 13:14
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hrabovský Michal 06 RALOK 1,14.24 2 tulajter Dominik 04 RALOK 1,11.16 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,05.84 4 Michna Jakub 05 Barakuda 1,04.55 5 tulajter Samuel 04 RALOK 1,05.73 6 Kuchar Marek 04 PCP RAK 1,07.72 7 Hupka Filip 06 NEPTÚN 1,12.77 8 Novák Daniel 05 NEPTÚN 1,14.61
7/H03/ 703 Kategoria: 100 PP muzi Sala 17.11.2018 13:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senko Ondrej 05 PCP RAK 1,04.04 2 Taraba Dominik 04 RALOK 1,01.70 3 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 59.40 4 Hrako Jakub 05 Swim war 58.24 5 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 58.54 6 Varady Noel 04 SC Senec 1,00.04 7 Janits Matú 06 PCP RAK 1,01.97 8 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 1,04.05
7/H04/ 704 Kategoria: 100 PP muzi Sala 17.11.2018 13:20
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 57.52 2 Anderle imon 04 RALOK 56.49 3 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 52.79 4 Horský Richard 05 RALOK 52.29 5 oka imon 03 DELFÍN 52.35 6 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 54.37 7 Schwartz Richard 05 SC Senec 57.24 8 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 58.06
7/H05/ 705 Kategoria: 100 PP muzi Sala 17.11.2018 13:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gábri Adrián 04 SC Senec 47.17 2 Rehorovský Oliver 03 RALOK 46.58 3 Petrák Jakub 03 Barakuda 43.93 4 Takáč Peter 04 Hurrican 41.10 5 Kozmer Jakub 03 Barakuda 43.82 6 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 45.67 7 Barczi Benjamín 04 Barakuda 46.98 8 Szarka Gergo 03 Barakuda 49.23
8/H01/ 801 Kategoria: 100 PP zeny Sala 17.11.2018 13:26
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 DUCHAJOVA Veronika 05 SC Senec 2 Bartalová Zuzana 03 RALOK 3 Halajová Bianka 05 DELFÍN 4 Čandíková Vilma 05 DELFÍN 1,19.76 5 Veselá Kristína 06 VS ZVOLE 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 7 Szercselová Dóra 05 Barakuda 8 Bohmerová Sofia Lujza 06 VS ZVOLE
8/H02/ 802 Kategoria: 100 PP zeny Sala 17.11.2018 13:29
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Maralková Daniela 06 SC Senec 1,16.07 2 Valníčková Nela 04 RALOK 1,07.58 3 Stračárová Petra 05 Hurrican 1,06.67 4 Vargová Anna 06 RALOK 1,05.22 5 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 1,06.46 6 Čintalanová Barbora 06 SC Senec 1,07.26 7 Buranová Juliana 04 Hurrican 1,07.88 8 Varadová Tamara 04 PCP RAK 1,16.96
8/H03/ 803 Kategoria: 100 PP zeny Sala 17.11.2018 13:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 1,03.61 2 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 1,02.71 3 Baláová Romana 05 RALOK 56.36 4 Ondruková Nina 05 DELFÍN 55.11 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 56.14 6 Miartuová Silvia 03 DELFÍN 57.27 7 Obročníková Viktorka 05 PCP RAK 1,03.15 8 Kubáňová Miriam 04 DELFÍN 1,03.90
8/H04/ 804 Kategoria: 100 PP zeny Sala 17.11.2018 13:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 53.85 2 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 53.40 3 Sobihardová Natália 03 RALOK 52.15 4 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 51.02 5 Sopková źubomíra 04 Swim war 51.71 6 Hubačová Hana 04 RALOK 52.20 7 Mináčová Victória 03 Swim war 53.69 8 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 54.00
8/H05/ 805 Kategoria: 100 PP zeny Sala 17.11.2018 13:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sliková Alexandra 06 Hurrican 50.33 2 Viríková Vanessa 03 RALOK 49.77 3 Vasilová Hana 04 Swim war 49.09 4 Suba Sara 04 Hurrican 44.02 5 Kunierová Nina 04 DELFÍN 49.04 6 Augustínová Adela 03 Barakuda 49.70 7 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 50.16 8 Kissová Petra 05 Barakuda 50.94
9/H01/ 901 Kategoria: 100 BF muzi Sala 17.11.2018 13:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Paleček Teo 10 SC Senec 4 Adamík Bruno 09 RALOK 5 ikavský Samuel 10 SC Senec
9/H02/ 902 Kategoria: 100 BF muzi Sala 17.11.2018 13:45
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Torok Róbert 10 RALOK 1,31.36 3 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 1,28.27 4 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 1,18.02 5 Berčačin Bruno 09 SC Senec 1,19.41 6 Klimek Michal 09 NEPTÚN 1,29.84 7 Urbán Jakub 09 Barakuda
10/H01/1001 Kategoria: 100 BF zeny Sala 17.11.2018 13:48
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Jovičinač Nika 10 SC Senec 4 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE 1,40.42 5 Janova Radka 09 Hurrican
10/H02/1002 Kategoria: 100 BF zeny Sala 17.11.2018 13:52
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Martonková Matilda 09 SC Senec 1,34.81 2 Polociková Karin 09 Hurrican 1,27.51 3 Pecníková Jana 09 RALOK 1,14.81 4 Hradecká Vera 09 RALOK 1,06.77 5 Michvociková źuba 09 RALOK 1,11.36 6 Szabóová Romana 09 SC Senec 1,24.56 7 Garajová Ema 09 VS ZVOLE 1,27.67 8 Handlovská Pavlína 09 VS ZVOLE 1,35.96
11/H01/1101 Kategoria: 400 PP muzi Sala 17.11.2018 13:56
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Baro Patrik 07 VS ZVOLE 3 Remenec Martin 07 PCP RAK 4 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 6,47.83 5 Beer Tomá 07 VS ZVOLE 6 tekláč Dominik 08 PCP RAK 7 Kovács Sebastian 07 Hurrican
11/H02/1102 Kategoria: 400 PP muzi Sala 17.11.2018 14:05
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 6,21.38 2 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 6,01.11 3 Csikós Peter 07 Barakuda 5,37.57 4 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 4,56.13 5 Dvorák Andrej 08 RALOK 5,11.97 6 Toth Jakub 07 NEPTÚN 6,01.04 7 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 6,07.98 8 Klimek Martin 07 NEPTÚN 6,29.72
12/H01/1201 Kategoria: 400 PP zeny Sala 17.11.2018 14:13
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Frantová Dominika 07 Barakuda 4 Hagarová Sofija 08 Barakuda 5 Tringelová Tamara 08 SC Senec
12/H02/1202 Kategoria: 400 PP zeny Sala 17.11.2018 14:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Obročníková Barborka 08 PCP RAK 3 Beneová Alexandra 07 Hurrican 4 Kolenčiak Karolína 08 SC Senec 5 Hanzelová Nikola 08 Barakuda 6 Mesarosova Nela 07 Hurrican 7 Čipková Alexandra 07 VS ZVOLE 8 Senková Katka 08 PCP RAK
12/H03/1203 Kategoria: 400 PP zeny Sala 17.11.2018 14:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Laurová Barbora 07 Hurrican 2 Debnárová Katarína 08 VS ZVOLE 3 Pokorná Simona 08 SC Senec 8,12.12 4 Brillová Alexandra 08 NEPTÚN 7,05.93 5 Gilbert Tamara 08 SC Senec 7,35.37 6 Doruicová Sára 07 Hurrican 7 Diaz vihlíková Vera 08 VS ZVOLE 8 Bednárová Petra 08 Barakuda
12/H04/1204 Kategoria: 400 PP zeny Sala 17.11.2018 14:44
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Schwartzová Timea 08 SC Senec 6,32.98 2 Jambrichová Albeta 07 DELFÍN 6,09.16 3 Lorinczová Viktória 07 RALOK 5,24.49 4 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 4,48.65 5 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 5,11.95 6 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE 5,51.57 7 Hegyiová Nella 07 SC Senec 6,09.93 8 Černáková Táňa 08 PCP RAK 6,48.49
13/H01/1301 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 14:52
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Kuchar Marek 04 PCP RAK 4 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 5 talmach Michal 98 DELFÍN 6 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN
13/H02/1302 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 15:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 3 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 4 tulajter Dominik 04 RALOK 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 6 Hrabovský Michal 06 RALOK 7 Schwartz Richard 05 SC Senec 8 Dúek Kristian 05 VS ZVOLE
13/H03/1303 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 15:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Novák Daniel 05 NEPTÚN 2 Borecký Luká 01 NEPTÚN 3 Hupka Filip 06 NEPTÚN 4 tulajter Samuel 04 RALOK 5 Meszáros Simeon 06 Barakuda 6 Osuský Dominik 98 RALOK 7 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 8 Janits Matú 06 PCP RAK
13/H04/1304 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 15:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 2 Michna Jakub 05 Barakuda 12,55.53 3 Taraba Dominik 04 RALOK 11,02.73 4 Hrako Jakub 05 Swim war 10,33.99 5 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 11,00.65 6 Senko Ondrej 05 PCP RAK 12,39.42 7 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 13,21.26 8 Kminiak Adam 01 VS ZVOLE
13/H05/1305 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 15:54
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Varady Noel 04 SC Senec 10,22.05 2 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 9,54.37 3 Homola Patrik 01 RALOK 9,26.05 4 Horský Richard 05 RALOK 8,41.70 5 Gábri Adrián 04 SC Senec 9,14.41 6 oka imon 03 DELFÍN 9,29.16 7 Barczi Benjamín 04 Barakuda 10,13.70 8 Anderle imon 04 RALOK 10,24.94
13/H06/1306 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 16:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kozmer Jakub 03 Barakuda 8,23.06 2 Szarka Gergo 03 Barakuda 8,15.01 3 Rehorovský Oliver 03 RALOK 7,39.59 4 Častven Luká 01 RALOK 7,09.18 5 Lobpreis Filip 00 RALOK 7,12.66 6 Petrák Jakub 03 Barakuda 7,46.02 7 Osuský Adam 02 RALOK 8,17.81 8 Takáč Peter 04 Hurrican 8,28.50
14/H01/1401 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 16:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Veselá Kristína 06 VS ZVOLE 4 Halajová Bianka 05 DELFÍN 5 Bielková Beáta 01 DELFÍN
14/H02/1402 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 16:31
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Tok Eszter 06 Hurrican 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 3 Suba Sara 04 Hurrican 4 Buranová Juliana 04 Hurrican 5 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 6 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 7 DUCHAJOVA Veronika 05 SC Senec 8 Hraková Zuzana 99 Barakuda
14/H03/1403 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 16:45
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lobpreisová Sophia 99 RALOK 2 Baránková Terézia 01 DELFÍN 3 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE 4 Bohmerová Sofia Lujza 06 VS ZVOLE 5 Vargová Anna 06 RALOK 6 Kubáňová Miriam 04 DELFÍN 7 VANEKOVA Violka 02 RALOK 8 Sobihardová Natália 03 RALOK
14/H04/1404 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 16:59
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sliková Alexandra 06 Hurrican 2 Čintalanová Barbora 06 SC Senec 3 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 12,07.44 4 Obročníková Viktorka 05 PCP RAK 11,21.98 5 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 11,44.20 6 Ondruková Nina 05 DELFÍN 7 Szercselová Dóra 05 Barakuda 8 Valníčková Nela 04 RALOK
14/H05/1405 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 17:13
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Miartuová Silvia 03 DELFÍN 10,05.91 2 Augustínová Adela 03 Barakuda 9,31.74 3 Hubačová Hana 04 RALOK 9,15.32 4 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 9,05.88 5 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 9,13.58 6 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 9,19.30 7 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 9,54.83 8 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 10,32.44
14/H06/1406 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 17:26
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mináčová Victória 03 Swim war 9,01.71 2 Sopková źubomíra 04 Swim war 8,30.21 3 Viríková Vanessa 03 RALOK 7,59.99 4 Véghová Michaela 01 RALOK 7,44.22 5 Malinowska Lenka 00 RALOK 7,56.46 6 Kissová Petra 05 Barakuda 8,22.96 7 Kunierová Nina 04 DELFÍN 8,56.97 8 Baláová Romana 05 RALOK 9,01.90MATES Timing & Management www.mates.sk