Najlepsie vykony pretekarov v jednotlivych kateroriach a disciplinach v roku 2004


50 PP muzi E
1 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 25.03 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 25.15 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 KREJCI Lukas Delfin Zilina 26.64 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 KUBICEK Patrik ZRALOK Bratislava 27.10 3VTM Bratislava 18.12.04 5 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 27.35 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 27.51 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 ALAC Peter Triton Sala 27.75 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 8 KOCAR Dominik ZRALOK Bratislava 28.22 3VTM Bratislava 18.12.04 9 TRSTAN Alan ZRALOK Bratislava 28.57 3VTM Bratislava 18.12.04 10 NITRIANSKY Rastisl ZRALOK Bratislava 29.84 3VTM Bratislava 18.12.04 11 KOLLAR Richard ZRALOK Bratislava 30.13 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 12 HLAVATY Daniel Amfora Sala 30.27 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 13 DOVHUN Boris CALYPSO Zvolen 30.67 3VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 14 CENGEL Radovan ZRALOK Bratislava 31.33 Bratislava 18.12.04 15 FULOP Michal Triton Sala 31.34 Bratislava 18.12.04 16 HORVATH Marek NEPTUN Bratislava 31.48 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 17 JABLONICKY Peter NEPTUN Bratislava 31.60 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 18 CIERNY Ondrej ZRALOK Bratislava 31.81 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 19 ANDA David Triton Sala 31.99 Bratislava 18.12.04 20 ZEMAN Jakub ZRALOK Bratislava 32.01 Bratislava 18.12.04 21 MISURA Matej Triton Sala 32.42 Bratislava 18.12.04 22 URBAN Rastislav Amfora Sala 32.56 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 23 KUBRICKY Michal ZRALOK Bratislava 32.56 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 24 KULISIAK David CALYPSO Zvolen 32.85 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 25 ACHBERGER Jakub NEPTUN Bratislava 32.85 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 26 POLIAK Jakub Delfin Zilina 32.98 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 27 ANDREANSKY Martin CALYPSO Zvolen 33.14 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 28 KOSTAL Roman NEPTUN Bratislava 33.15 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 29 PASKA Michal ZRALOK Bratislava 33.95 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 30 SKACANY Tomas NEPTUN Bratislava 34.58 Bratislava 18.12.04 31 KOMPAN Juraj CALYPSO Zvolen 35.09 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 32 JUREK Dominik Delfin Zilina 35.24 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 33 HOOS Andrej NEPTUN Bratislava 35.59 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 34 TOMCIK Ivan CALYPSO Zvolen 35.92 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 35 TOMASCH Filip NEPTUN Bratislava 35.92 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 36 KARASEK Robert CALYPSO Zvolen 36.17 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 37 NITRANSKY Viktor ZRALOK Bratislava 36.35 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 38 MATECEK Marcel SK Olymp 36.71 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 39 HOOS Dominik NEPTUN Bratislava 37.09 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 40 OCENAS Tomas SK Olymp 37.20 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 41 FEKETE Richard NEPTUN Bratislava 37.32 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 42 SOKY Tomas Amfora Sala 37.68 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 43 PODHORSKY Samuel Delfin Zilina 38.04 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 44 FUKATSCH Pavol ZRALOK Bratislava 38.07 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 45 ANTOS Adam ZRALOK Bratislava 38.52 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 46 STARKO David Amfora Sala 39.40 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 47 STRADANSKY Maximil Triton Sala 39.55 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 48 MORHAC Marek CALYPSO Zvolen 40.17 Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 49 KRISTALY Martin SK Olymp 40.30 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 50 CHUDY Andrej SK Olymp 40.83 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 51 OCENAS Patrik CALYPSO Zvolen 40.98 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 52 DUBRAVICKY Martin ZRALOK Bratislava 41.30 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 53 VIRGULA Patrik CALYPSO Zvolen 41.40 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 54 SVIHORIK Roman Triton Sala 41.98 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 55 KRISTALY Tomas SK Olymp 42.23 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 56 LOPATKA Lukas Triton Sala 42.36 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 57 SLAMKA Matej SK Olymp 43.44 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 58 BENEDIKT Juraj ZRALOK Bratislava 43.45 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 59 GASPARIK Richard Triton Sala 45.10 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 60 SUPUKA Tomas SK Olymp 48.34 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 61 JACH Peter SK Olymp 48.47 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 62 PIROSKA Daniel Triton Sala 50.47 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 63 MATECEK Andrej SK Olymp 52.02 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 64 KUKLOVSKY Tomas Triton Sala 54.83 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 65 HORNAK Jakub Triton Sala 55.47 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

50 PP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 21.38 1VTM Bratislava 18.12.04 2 MIKA Martin Triton Sala 23.59 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 24.40 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 24.49 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 PALKA Peter SK Olymp 25.01 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 KRSIAK Maros CALYPSO Zvolen 25.51 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 LACENA Boris CALYPSO Zvolen 25.87 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 8 SLOSIAR Robert CALYPSO Zvolen 25.89 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 9 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 26.66 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 10 MATEJOV Maros CALYPSO Zvolen 27.61 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 11 KOMADA Michal CALYPSO Zvolen 28.20 3VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 12 BLAZEK Michal CALYPSO Zvolen 29.08 3VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 13 SARKISJAN Armen ZRALOK Bratislava 29.15 3VTM Bratislava 18.12.04 14 ONDRUS Marek Delfin Zilina 30.54 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 15 SOSKA Ivan Delfin Zilina 33.94 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 16 MATASOVSKY Mario Triton Sala 38.80 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

50 PP muzi C
1 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 19.75 1VTM Bratislava 18.12.04 2 SCASNY Patrik Triton Sala 20.37 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 3 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 21.21 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 21.45 1VTM Bratislava 18.12.04 5 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 21.83 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 6 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 21.85 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 7 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 22.16 2VTM Bratislava 18.12.04 8 HOMOLA Igor NEPTUN Bratislava 22.35 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 9 VANDLIK Tomas Delfin Zilina 22.82 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 10 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 23.00 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 11 CHOMUT Miroslav CALYPSO Zvolen 23.80 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 12 ONDRUS Matej Delfin Zilina 24.00 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 13 MIKA Martin Triton Sala 24.00 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 14 CHRISTOV Adam NEPTUN Bratislava 24.32 2VTM Bratislava 18.12.04 15 SOUCIK Juraj CALYPSO Zvolen 24.46 2VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 16 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 26.13 3VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 17 MIHEL Richard ZRALOK Bratislava 26.56 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 18 BINKA Jozef Delfin Zilina 26.82 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 19 HANULA Maxim ZRALOK 2 Bratislavax 27.05 3VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 20 GARAJ Filip NEPTUN Bratislava 31.30 Bratislava 18.12.04

50 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 18.09 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 19.55 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 3 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 20.29 1VTM Bratislava 18.12.04 4 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 21.53 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 22.00 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 6 HANULA Milan ZRALOK Bratislava 22.08 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 7 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 22.15 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 8 ZUBO Martin ZRALOK Bratislava 22.28 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 9 MOSNY Peter NEPTUN 2 Bratislava 22.91 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 10 KALIVODA Lukas ZRALOK Bratislava 23.15 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 11 KOSNAC Matus ZRALOK Bratislava 24.06 2VTM Bratislava 18.12.04 12 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 25.23 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 13 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 25.44 3VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 14 SKALNIK Boris ZRALOK 2 Bratislavax 25.51 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

50 PP muzi A
1 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 19.33 1VT Bratislava 28.11.04 World Cup 2 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 19.84 1VT Bratislava 28.11.04 World Cup 3 GOGOL Peter ZRALOK Bratislava 20.02 2VT Bratislava 18.12.04 4 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 20.22 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 21.29 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 MATLOVIC Matej ZRALOK Bratislava 21.87 2VT Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 7 SKALNIK Boris ZRALOK 2 Bratislavax 24.49 3VT Bratislava 28.11.04 World Cup 8 KERAK Roman Delfin Zilina 25.24 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

50 PP zeny E
1 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 25.48 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 25.82 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 26.71 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 URBANOVA Erika Amfora Sala 26.97 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 27.44 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 27.84 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 7 DOBIASOVA Danka CALYPSO Zvolen 28.71 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 8 HELEJOVA Beata CALYPSO Zvolen 28.75 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 9 KOLENCIKOVA Simona Triton Sala 29.24 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 10 SUPUKOVA Tana SK Olymp 29.40 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 11 KUSA Ivana ZRALOK Bratislava 30.92 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 12 PRAMUKOVA Eliska CALYPSO Zvolen 31.26 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 13 HYBSKA Tereza CALYPSO Zvolen 31.69 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 14 MARCELYOVA Ivana CALYPSO Zvolen 31.79 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 15 ZIGOVA Nikola CALYPSO Zvolen 31.91 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 16 KOSEKOVA Barbora ZRALOK Bratislava 31.99 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 17 ZIMANOVA Monika SK Olymp 32.28 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 18 MURONOVA Jana ZRALOK Bratislava 32.45 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 19 KRACIKOVA Romana SK Olymp 33.68 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 20 REVAYOVA Katarina CALYPSO Zvolen 33.79 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 21 KARACSONYI Emese Triton Sala 34.55 Bratislava 18.12.04 22 BURANOVA Beata NEPTUN Bratislava 35.09 Bratislava 18.12.04 23 CHALUPKOVA Jana CALYPSO Zvolen 35.18 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 24 LALINSKA Monika Delfin Zilina 35.74 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 25 HORNAKOVA Veronika Triton Sala 36.60 Bratislava 18.12.04 26 FABRIOVA Natalia SK Olymp 37.25 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 27 JANIGOVA Katarina CALYPSO Zvolen 38.13 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 28 SOKYOVA Monika Amfora Sala 38.86 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 29 HALMOVA Katarina CALYPSO Zvolen 39.41 Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 30 KUBISOVA Michaela NEPTUN Bratislava 41.06 Bratislava 18.12.04 31 SCHNIEROVA Simona SK Olymp 41.87 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 32 STRAKACOVA Jana ZRALOK Bratislava 42.30 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 33 CERNANOVA Alexandr ZRALOK Bratislava 44.32 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 34 BUJNAKOVA Martina Triton Sala 1,03.82 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 35 PETROVA Simona Triton Sala 1,08.31 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

50 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 24.34 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 24.68 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 24.85 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 25.60 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 25.89 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 6 RONCAKOVA Paulina SK Olymp 25.98 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 7 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 25.99 2VTM Bratislava 18.12.04 8 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 26.16 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 9 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 26.19 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 10 FEKIACOVA Zuzana CALYPSO Zvolen 26.68 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 11 POHLOVA Barbora Triton Sala 27.24 3VTM Bratislava 18.12.04 12 BENESOVA Simona Amfora Sala 27.62 3VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 13 KUSA Zuzana ZRALOK Bratislava 27.65 3VTM Bratislava 18.12.04 14 BONDOROVA Orsolya Triton Sala 27.77 3VTM Bratislava 18.12.04 15 SVECOVA Eva ZRALOK Bratislava 28.04 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 16 VAGOOVA Barbara Triton Sala 28.80 3VTM Bratislava 18.12.04 17 TURCANOVA Diana SK Olymp 32.66 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 18 MLYNEKOVA Ivana NEPTUN Bratislava 34.82 Bratislava 18.12.04 19 SURLAKOVA Marcela Delfin Zilina 35.28 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 20 JANIGOVA Katarina CALYPSO Zvolen 38.30 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 21 JASSOVA Barbara Delfin Zilina 39.02 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 22 SVECOVA Romana SK Olymp 54.91 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka

50 PP zeny C
1 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 23.83 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 24.18 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 3 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 24.48 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 24.68 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 5 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 25.00 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 6 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 25.01 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 7 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 25.07 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 8 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 25.64 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 9 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 26.12 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 10 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 26.25 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 11 ZEMBEROVA Alena Triton Sala 26.43 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 12 ZEMBEROVA Martinka Triton Sala 27.90 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

50 PP zeny B
1 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 21.23 1VTM Bratislava 18.12.04 2 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 21.85 1VTM Bratislava 18.12.04 3 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 22.44 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 4 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 24.75 2VTM Bratislava 18.12.04 5 GOGOLOVA Lenka ZRALOK Bratislava 25.14 2VTM Bratislava 18.12.04 6 SOSKOVA Zuzana Delfin Zilina 25.59 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 BALKOVICOVA Martin CALYPSO Zvolen 25.71 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 8 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 25.85 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 9 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 26.21 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 10 BRONCEKOVA Zuzana Delfin Zilina 26.87 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

50 PP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 21.51 MT Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 2 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 24.97 3VT Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 PP muzi E
1 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 55.40 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 57.32 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 59.44 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 1,00.09 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 KREJCI Lukas Delfin Zilina 1,00.43 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 KOCAR Dominik ZRALOK Bratislava 1,03.14 3VTM Bratislava 18.12.04 7 DOVHUN Boris CALYPSO Zvolen 1,03.59 3VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 8 ALAC Peter Triton Sala 1,03.94 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 9 TRSTAN Alan ZRALOK Bratislava 1,07.29 3VTM Bratislava 18.12.04 10 HLAVATY Daniel Amfora Sala 1,07.36 3VTM Bratislava 18.12.04 11 KUBICEK Patrik ZRALOK Bratislava 1,07.47 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 12 KOLLAR Richard ZRALOK Bratislava 1,08.83 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 13 PASKA Michal ZRALOK Bratislava 1,08.91 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 NITRIANSKY Rastisl ZRALOK Bratislava 1,08.99 Bratislava 18.12.04 15 JABLONICKY Peter NEPTUN Bratislava 1,10.57 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 16 CENGEL Radovan ZRALOK Bratislava 1,11.48 Bratislava 18.12.04 17 ZEMAN Jakub ZRALOK Bratislava 1,11.77 Bratislava 18.12.04 18 KOSTAL Roman NEPTUN Bratislava 1,12.48 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 19 FULOP Michal Triton Sala 1,12.57 Bratislava 18.12.04 20 POLIAK Jakub Delfin Zilina 1,13.08 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 21 KULISIAK David CALYPSO Zvolen 1,13.45 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 22 HORVATH Marek NEPTUN Bratislava 1,14.52 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 23 ACHBERGER Jakub NEPTUN Bratislava 1,15.06 Bratislava 18.12.04 24 ANDA David Triton Sala 1,15.56 Bratislava 18.12.04 25 TOMCIK Ivan CALYPSO Zvolen 1,15.87 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 26 KUBRICKY Michal ZRALOK Bratislava 1,16.66 Bratislava 18.12.04 27 ANDREANSKY Martin CALYPSO Zvolen 1,16.78 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 28 KOMPAN Juraj CALYPSO Zvolen 1,17.07 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 29 JUREK Dominik Delfin Zilina 1,17.72 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 30 HOOS Andrej NEPTUN Bratislava 1,18.44 Bratislava 18.12.04 31 MISURA Matej Triton Sala 1,18.51 Bratislava 18.12.04 32 URBAN Rastislav Amfora Sala 1,18.79 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 33 DVORSKY Martin ZRALOK Bratislava 1,18.92 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 34 MATECEK Marcel SK Olymp 1,19.69 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 35 SOKY Tomas Amfora Sala 1,20.07 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 36 STRADANSKY Maximil Triton Sala 1,21.96 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 37 CIERNY Ondrej ZRALOK Bratislava 1,22.14 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 38 SKACANY Tomas NEPTUN Bratislava 1,23.69 Bratislava 18.12.04 39 OCENAS Tomas SK Olymp 1,25.07 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 40 STARKO David Amfora Sala 1,25.23 Bratislava 18.12.04 41 VIRGULA Patrik CALYPSO Zvolen 1,25.77 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 42 FEKETE Richard NEPTUN Bratislava 1,26.39 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 43 PODHORSKY Samuel Delfin Zilina 1,28.81 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 44 MASIERO Marco CALYPSO Zvolen 1,29.80 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 45 ANTOS Adam ZRALOK Bratislava 1,30.60 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 46 KRISTALY Martin SK Olymp 1,31.30 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 47 HOOS Dominik NEPTUN Bratislava 1,32.35 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 48 DUBRAVICKY Martin ZRALOK Bratislava 1,32.47 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 49 FUKATSCH Pavol ZRALOK Bratislava 1,32.50 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 50 TOMASCH Filip NEPTUN Bratislava 1,32.57 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 51 NITRANSKY Viktor ZRALOK Bratislava 1,35.19 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 52 OCENAS Patrik CALYPSO Zvolen 1,40.15 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 53 BENEDIKT Juraj ZRALOK Bratislava 1,41.56 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 54 PIROSKA Daniel Triton Sala 1,48.85 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 55 MATECEK Andrej SK Olymp 1,56.09 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 56 JACH Peter SK Olymp 2,03.28 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

100 PP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 47.25 2VTM Bratislava 18.12.04 2 MIKA Martin Triton Sala 51.86 2VTM Bratislava 18.12.04 3 PALKA Peter SK Olymp 52.68 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 53.99 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 KRSIAK Maros CALYPSO Zvolen 56.12 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 SLOSIAR Robert CALYPSO Zvolen 56.53 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 LACENA Boris CALYPSO Zvolen 57.94 3VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 8 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 59.54 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 9 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 1,00.91 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 10 KOMADA Michal CALYPSO Zvolen 1,02.99 3VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 11 MATEJOV Maros CALYPSO Zvolen 1,03.72 3VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 12 HORVAT Michal CALYPSO Zvolen 1,05.96 3VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 13 SARKISJAN Armen ZRALOK Bratislava 1,06.66 3VTM Bratislava 18.12.04 14 BLAZEK Michal CALYPSO Zvolen 1,07.98 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 15 KUPKA Denis ZRALOK Bratislava 1,08.52 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 16 ONDRUS Marek Delfin Zilina 1,08.87 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 17 HRONCIAK Lukas CALYPSO Zvolen 1,10.38 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 18 IDESIC Tomas ZRALOK Bratislava 1,12.38 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 19 POLIAK Dusan CALYPSO Zvolen 1,12.58 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 20 KOVAC Radovan CALYPSO Zvolen 1,13.05 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 21 DVORSKY Richard ZRALOK Bratislava 1,14.92 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 22 MATASOVSKY Mario Triton Sala 1,16.18 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 23 SOSKA Ivan Delfin Zilina 1,22.29 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 24 ONDRASINA Juraj Triton Sala 1,37.78 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

100 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 43.99 1VTM Bratislava 18.12.04 2 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 44.55 1VTM Bratislava 18.12.04 3 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 46.92 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 47.26 2VTM Bratislava 18.12.04 5 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 48.18 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 6 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 49.62 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 7 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 50.82 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 8 CHOMUT Miroslav CALYPSO Zvolen 51.07 2VTM Belehrad 02.04.04 III kolo 9 VANDLIK Tomas Delfin Zilina 51.07 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 10 HOMOLA Igor NEPTUN Bratislava 51.11 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 11 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 51.44 2VTM Belehrad 02.04.04 III kolo 12 CHRISTOV Adam NEPTUN Bratislava 53.12 2VTM Bratislava 18.12.04 13 ONDRUS Matej Delfin Zilina 54.64 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 14 MIHEL Richard ZRALOK Bratislava 58.54 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 15 BINKA Jozef Delfin Zilina 58.66 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 16 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 58.81 3VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 17 HANULA Maxim ZRALOK 2 Bratislavax 58.81 3VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 18 GARAJ Filip NEPTUN Bratislava 1,09.98 Bratislava 18.12.04

100 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 39.80 1VTM Shanghai 27.10.04 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 41.70 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 3 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 44.94 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 45.03 1VTM Bratislava 18.12.04 5 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 48.70 2VTM Bratislava 18.12.04 6 MOSNY Peter NEPTUN 2 Bratislava 49.54 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 7 GBUR Dusan Triton Sala 49.94 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 8 ZUBO Martin ZRALOK Bratislava 50.03 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 9 HANULA Milan ZRALOK Bratislava 50.14 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 10 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 51.42 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 11 KALIVODA Lukas ZRALOK Bratislava 53.24 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 12 KOSNAC Matus ZRALOK Bratislava 53.71 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 13 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 54.92 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 14 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 56.43 3VTM Bratislava 27.11.04 World Cup

100 PP muzi A
1 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 43.07 1VT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 43.28 1VT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 43.67 1VT Bratislava 27.11.04 World Cup 4 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 44.29 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 GOGOL Peter ZRALOK Bratislava 45.88 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 MATLOVIC Matej ZRALOK Bratislava 48.91 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 7 SKALNIK Boris ZRALOK 2 Bratislavax 55.96 Bratislava 27.11.04 World Cup 8 KERAK Roman Delfin Zilina 57.94 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

100 PP zeny E
1 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 55.64 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 56.74 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 58.35 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 1,00.72 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 1,02.13 3VTM Bratislava 18.12.04 6 URBANOVA Erika Amfora Sala 1,03.31 3VTM Bratislava 18.12.04 7 HELEJOVA Beata CALYPSO Zvolen 1,03.70 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 8 DOBIASOVA Danka CALYPSO Zvolen 1,04.35 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 9 SUPUKOVA Tana SK Olymp 1,05.47 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 10 MARCELYOVA Ivana CALYPSO Zvolen 1,07.74 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 11 KOLENCIKOVA Simona Triton Sala 1,08.52 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 12 ZIGOVA Nikola CALYPSO Zvolen 1,10.12 3VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 13 KUSA Ivana ZRALOK Bratislava 1,10.46 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 HYBSKA Tereza CALYPSO Zvolen 1,11.16 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 15 PRAMUKOVA Eliska CALYPSO Zvolen 1,12.74 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 16 ZIMANOVA Monika SK Olymp 1,12.85 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 17 KOSEKOVA Barbora ZRALOK Bratislava 1,13.35 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 18 CHALUPKOVA Jana CALYPSO Zvolen 1,14.56 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 19 MURONOVA Jana ZRALOK Bratislava 1,15.37 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 20 REVAYOVA Katarina CALYPSO Zvolen 1,15.55 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 21 BURANOVA Beata NEPTUN Bratislava 1,20.71 Bratislava 18.12.04 22 KARACSONYI Emese Triton Sala 1,22.11 Bratislava 18.12.04 23 KRACIKOVA Romana SK Olymp 1,24.40 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 24 HORNAKOVA Veronika Triton Sala 1,26.71 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 25 SOKYOVA Monika Amfora Sala 1,29.86 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 26 KUBISOVA Michaela NEPTUN Bratislava 1,32.84 Bratislava 18.12.04 27 FABRIOVA Natalia SK Olymp 1,38.38 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 28 CERNANOVA Alexandr ZRALOK Bratislava 1,50.48 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 29 STRAKACOVA Jana ZRALOK Bratislava 1,51.87 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 30 SCHNIEROVA Simona SK Olymp 2,04.01 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

100 PP zeny D
1 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 53.39 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 54.43 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 55.67 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 55.71 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 56.93 2VTM Bratislava 18.12.04 6 FEKIACOVA Zuzana CALYPSO Zvolen 57.48 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 7 RONCAKOVA Paulina SK Olymp 57.84 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 8 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 58.12 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 9 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 58.14 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 10 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 59.01 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 11 POHLOVA Barbora Triton Sala 59.30 3VTM Bratislava 18.12.04 12 BENESOVA Simona Amfora Sala 1,00.64 3VTM Bratislava 18.12.04 13 LISKOVA Ivana Triton Sala 1,02.23 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 SVECOVA Eva ZRALOK Bratislava 1,02.73 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 15 BONDOROVA Orsolya Triton Sala 1,02.77 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 16 KUSA Zuzana ZRALOK Bratislava 1,05.15 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 17 VAGOOVA Barbara Triton Sala 1,05.25 3VTM Bratislava 18.12.04 18 TURCANOVA Diana SK Olymp 1,19.01 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 19 MLYNEKOVA Ivana NEPTUN Bratislava 1,20.17 Bratislava 18.12.04 20 SURLAKOVA Marcela Delfin Zilina 1,24.25 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 21 FINTOVA Andrea Triton Sala 1,26.39 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 22 JASSOVA Barbara Delfin Zilina 1,36.67 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 PP zeny C
1 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 52.04 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 52.47 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 52.92 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 53.69 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 5 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 54.16 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 6 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 55.39 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 7 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 55.57 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 8 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 56.12 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 9 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 56.25 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 10 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 57.68 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 11 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 57.97 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 12 ZEMBEROVA Alena Triton Sala 58.67 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 13 ZEMBEROVA Martinka Triton Sala 1,02.04 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

100 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 46.81 1VTM Bratislava 18.12.04 2 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 47.79 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 48.50 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 4 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 52.28 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 5 GOGOLOVA Lenka ZRALOK Bratislava 52.85 1VTM Bratislava 18.12.04 6 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 55.15 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 7 BALKOVICOVA Martin CALYPSO Zvolen 55.53 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 8 SOSKOVA Zuzana Delfin Zilina 55.76 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 9 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 57.23 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 10 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 59.22 3VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 11 BRONCEKOVA Zuzana Delfin Zilina 1,00.17 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 PP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 45.35 MT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 47.14 MT Bratislava 27.11.04 World Cup 3 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 49.80 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 52.43 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

200 PP muzi E
1 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 2,04.56 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 2,04.93 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 2,09.32 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 2,13.67 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 KREJCI Lukas Delfin Zilina 2,14.29 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 KOCAR Dominik ZRALOK Bratislava 2,16.91 3VTM Bratislava 18.12.04 7 KUBICEK Patrik ZRALOK Bratislava 2,22.82 3VTM Bratislava 18.12.04 8 DOVHUN Boris CALYPSO Zvolen 2,30.60 3VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 9 KOLLAR Richard ZRALOK Bratislava 2,30.83 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 10 TRSTAN Alan ZRALOK Bratislava 2,31.49 3VTM Bratislava 18.12.04 11 HLAVATY Daniel Amfora Sala 2,33.15 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 12 ALAC Peter Triton Sala 2,33.67 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 13 NITRIANSKY Rastisl ZRALOK Bratislava 2,34.83 Bratislava 18.12.04 14 ANDA David Triton Sala 2,35.86 Bratislava 18.12.04 15 HANUSEK Patrik ZRALOK Bratislava 2,37.91 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 16 JABLONICKY Peter NEPTUN Bratislava 2,38.06 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 17 HLAVATY Daniel. Amfora Sala 2,38.87 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 18 PASKA Michal ZRALOK Bratislava 2,39.46 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 19 HORVATH Marek NEPTUN Bratislava 2,39.60 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 20 KULISIAK David CALYPSO Zvolen 2,42.32 Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 21 ZEMAN Jakub ZRALOK Bratislava 2,42.55 Bratislava 18.12.04 22 CENGEL Radovan ZRALOK Bratislava 2,44.16 Bratislava 18.12.04 23 FULOP Michal Triton Sala 2,44.86 Bratislava 18.12.04 24 KOSTAL Roman NEPTUN Bratislava 2,45.54 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 25 ANDREANSKY Martin CALYPSO Zvolen 2,48.70 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 26 KUBRICKY Michal ZRALOK Bratislava 2,49.54 Bratislava 18.12.04 27 ACHBERGER Jakub NEPTUN Bratislava 2,49.64 Bratislava 18.12.04 28 POLIAK Jakub Delfin Zilina 2,50.77 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 29 TOMASCH Filip NEPTUN Bratislava 2,52.80 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 30 URBAN Rastislav Amfora Sala 2,53.03 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 31 CIERNY Ondrej ZRALOK Bratislava 2,53.48 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 32 TOMCIK Ivan CALYPSO Zvolen 2,53.51 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 33 SEDLAR Richard Triton Sala 2,53.87 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 34 SOKY Tomas Amfora Sala 2,54.89 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 35 MISURA Matej Triton Sala 2,55.18 Bratislava 18.12.04 36 HOOS Andrej NEPTUN Bratislava 2,55.85 Bratislava 18.12.04 37 FEKETE Richard NEPTUN Bratislava 2,57.51 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 38 MORHAC Marek CALYPSO Zvolen 2,57.84 Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 39 SOKOLIK Matej CALYPSO Zvolen 3,02.24 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 40 OCENAS Tomas SK Olymp 3,07.13 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 41 MATECEK Marcel SK Olymp 3,07.91 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 42 PODHORSKY Samuel Delfin Zilina 3,08.59 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 43 DVORSKY Martin ZRALOK Bratislava 3,09.45 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 44 SKACANY Tomas NEPTUN Bratislava 3,12.32 Bratislava 18.12.04 45 STRADANSKY Maximil Triton Sala 3,15.12 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 46 ANTOS Adam ZRALOK Bratislava 3,17.42 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 47 DUBRAVICKY Martin ZRALOK Bratislava 3,18.75 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 48 HOOS Dominik NEPTUN Bratislava 3,21.96 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 49 NITRANSKY Viktor ZRALOK Bratislava 3,24.38 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 50 BENEDIKT Juraj ZRALOK Bratislava 3,27.89 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 51 KRISTALY Martin SK Olymp 3,34.35 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 52 FUKATSCH Pavol ZRALOK Bratislava 3,37.68 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 53 CHUDY Andrej SK Olymp 3,37.79 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 54 JACH Peter SK Olymp 3,43.80 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 55 PIROSKA Daniel Triton Sala 3,47.68 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 56 KRISTALY Tomas SK Olymp 3,50.70 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 57 SUPUKA Tomas SK Olymp 3,53.86 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 58 MATECEK Andrej SK Olymp 4,41.85 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

200 PP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 1,51.21 2VTM Bratislava 18.12.04 2 MIKA Martin Triton Sala 1,53.71 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 2,00.54 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 2,04.60 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 PALKA Peter SK Olymp 2,04.71 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 KRSIAK Maros CALYPSO Zvolen 2,08.62 3VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 7 SLOSIAR Robert CALYPSO Zvolen 2,08.69 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 8 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 2,11.88 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 9 LACENA Boris CALYPSO Zvolen 2,15.54 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 10 KOMADA Michal CALYPSO Zvolen 2,20.39 3VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 11 MATEJOV Maros CALYPSO Zvolen 2,25.91 3VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 12 BLAZEK Michal CALYPSO Zvolen 2,31.65 3VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 13 ONDRUS Marek Delfin Zilina 2,32.60 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 14 SARKISJAN Armen ZRALOK Bratislava 2,42.40 Bratislava 18.12.04 15 SOSKA Ivan Delfin Zilina 2,53.25 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 16 VANEK Denis Triton Sala 2,57.30 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 17 IDESIC Tomas ZRALOK Bratislava 3,00.11 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 18 ZEMAN Jakub ZRALOK Bratislava 3,00.91 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 19 KOVAC Radovan CALYPSO Zvolen 3,01.78 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 20 MATASOVSKY Mario Triton Sala 3,24.48 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

200 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 1,38.18 1VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 1,42.00 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 1,42.55 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 4 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 1,47.79 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 1,47.92 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 6 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 1,51.51 2VTM Bratislava 18.12.04 7 MIKA Martin Triton Sala 1,51.59 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 8 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 1,52.39 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 9 CHOMUT Miroslav CALYPSO Zvolen 1,53.10 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 10 CHRISTOV Adam NEPTUN Bratislava 1,53.39 2VTM Bratislava 18.12.04 11 HOMOLA Igor NEPTUN Bratislava 1,59.29 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 12 VANDLIK Tomas Delfin Zilina 2,01.52 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 13 ONDRUS Matej Delfin Zilina 2,02.07 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 14 MIHEL Richard ZRALOK Bratislava 2,10.03 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 15 SOUCIK Juraj CALYPSO Zvolen 2,11.00 3VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 16 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 2,12.51 3VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 17 BINKA Jozef Delfin Zilina 2,16.92 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 18 HANULA Maxim ZRALOK 2 Bratislavax 2,21.07 3VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 19 GARAJ Filip NEPTUN Bratislava 2,38.47 Bratislava 18.12.04 20 KONARIK Marcel Delfin Zilina 2,56.41 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

200 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 1,33.61 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 1,36.98 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 1,38.69 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 4 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 1,44.21 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 5 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 1,44.79 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 6 MOSNY Peter NEPTUN 2 Bratislava 1,51.94 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 7 ZUBO Martin ZRALOK Bratislava 1,52.76 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 8 HANULA Milan ZRALOK Bratislava 1,58.43 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 9 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 2,02.89 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 10 KALIVODA Lukas ZRALOK Bratislava 2,06.11 3VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 11 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 2,06.45 3VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 12 KOSNAC Matus ZRALOK Bratislava 2,11.15 3VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

200 PP muzi A
1 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 1,36.78 1VT Bratislava 18.12.04 2 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 1,41.71 2VT Bratislava 28.11.04 World Cup 3 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 1,43.75 3VT Belehrad 02.04.04 III kolo 4 NOVAK Jakub ZRALOK Bratislava 1,46.81 3VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 MATLOVIC Matej ZRALOK Bratislava 1,57.29 3VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 KERAK Roman Delfin Zilina 2,11.48 Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

200 PP zeny E
1 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 2,09.17 2VTM Bratislava 18.12.04 2 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 2,09.29 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 2,11.78 2VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 4 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 2,14.33 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 2,17.18 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 HELEJOVA Beata CALYPSO Zvolen 2,21.88 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 SUPUKOVA Tana SK Olymp 2,25.75 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 8 DOBIASOVA Danka CALYPSO Zvolen 2,26.03 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 9 URBANOVA Erika Amfora Sala 2,27.63 3VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 10 MARCELYOVA Ivana CALYPSO Zvolen 2,28.26 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 11 KOLENCIKOVA Simona Triton Sala 2,34.15 3VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 12 ZIGOVA Nikola CALYPSO Zvolen 2,34.78 3VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 13 KUSA Ivana ZRALOK Bratislava 2,36.62 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 HYBSKA Tereza CALYPSO Zvolen 2,38.93 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 15 PRAMUKOVA Eliska CALYPSO Zvolen 2,39.07 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 16 ZIMANOVA Monika SK Olymp 2,39.11 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 17 REVAYOVA Katarina CALYPSO Zvolen 2,49.79 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 18 KOSEKOVA Barbora ZRALOK Bratislava 2,49.83 3VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 19 MURONOVA Jana ZRALOK Bratislava 2,50.15 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 20 BURANOVA Beata NEPTUN Bratislava 2,52.89 Bratislava 18.12.04 21 KARACSONYI Emese Triton Sala 2,57.68 Bratislava 18.12.04 22 CHALUPKOVA Jana CALYPSO Zvolen 2,59.90 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 23 KRACIKOVA Romana SK Olymp 3,01.81 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 24 HORNAKOVA Veronika Triton Sala 3,05.98 Bratislava 18.12.04 25 PETROVA Simona Triton Sala 3,11.04 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 26 SEBENOVA Radka CALYPSO Zvolen 3,15.16 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 27 JANIGOVA Katarina CALYPSO Zvolen 3,20.46 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 28 SOKYOVA Monika Amfora Sala 3,23.44 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 29 KUBISOVA Michaela NEPTUN Bratislava 3,27.96 Bratislava 18.12.04 30 FABRIOVA Natalia SK Olymp 3,30.70 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 31 STRAKACOVA Jana ZRALOK Bratislava 3,41.90 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 32 SCHNIEROVA Simona SK Olymp 3,45.01 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 33 CERNANOVA Alexandr ZRALOK Bratislava 4,01.30 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

200 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 1,55.76 1VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 1,55.78 1VTM Belehrad 02.04.04 III kolo 3 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 2,03.70 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 2,06.12 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 RONCAKOVA Paulina SK Olymp 2,06.32 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 2,07.66 2VTM Bratislava 18.12.04 7 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 2,08.49 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 8 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 2,09.28 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 9 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 2,10.30 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 10 FEKIACOVA Zuzana CALYPSO Zvolen 2,14.52 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 11 BENESOVA Simona Amfora Sala 2,15.83 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 12 POHLOVA Barbora Triton Sala 2,20.66 3VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 13 BONDOROVA Orsolya Triton Sala 2,23.22 3VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 SVECOVA Eva ZRALOK Bratislava 2,25.42 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 15 KUSA Zuzana ZRALOK Bratislava 2,29.14 3VTM Bratislava 18.12.04 16 VAGOOVA Barbara Triton Sala 2,36.07 3VTM Bratislava 18.12.04 17 TURCANOVA Diana SK Olymp 2,55.89 Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 18 MLYNEKOVA Ivana NEPTUN Bratislava 2,59.26 Bratislava 18.12.04 19 JASSOVA Barbara Delfin Zilina 3,39.23 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka

200 PP zeny C
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 1,53.85 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 1,54.22 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 1,55.64 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 1,56.46 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 1,59.80 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 6 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 1,59.94 1VTM Bratislava 18.12.04 7 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 2,04.86 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 8 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 2,05.06 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 9 ZEMBEROVA Alena Triton Sala 2,07.68 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 10 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 2,11.12 2VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 11 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 2,11.19 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 12 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 2,11.24 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 13 ZEMBEROVA Martinka Triton Sala 2,12.82 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 14 PADOUROVA Stanisla Delfin Zilina 2,38.63 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

200 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 1,39.45 1VTM Eger 17.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 1,49.27 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 3 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 1,49.52 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 4 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 1,55.22 1VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 GOGOLOVA Lenka ZRALOK Bratislava 2,00.50 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 2,00.69 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 7 BALKOVICOVA Martin CALYPSO Zvolen 2,01.00 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 8 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 2,05.46 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 9 SOSKOVA Zuzana Delfin Zilina 2,05.49 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 10 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 2,08.07 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup

200 PP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 1,42.21 MT Bratislava 28.11.04 World Cup 2 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 1,43.87 MT Bratislava 28.11.04 World Cup 3 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 1,48.84 1VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 1,49.39 1VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 1,54.62 2VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

400 PP muzi E
1 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 4,29.66 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 4,30.95 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 4,39.83 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 4 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 4,41.23 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 KREJCI Lukas Delfin Zilina 4,53.44 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 6 HLAVATY Daniel. Amfora Sala 5,26.20 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 7 HANUSEK Patrik ZRALOK Bratislava 5,30.21 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 8 HLAVATY Daniel Amfora Sala 5,40.03 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 9 ALAC Peter Triton Sala 5,42.65 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 10 TRSTAN Alan ZRALOK Bratislava 5,45.99 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 11 KULISIAK David CALYPSO Zvolen 5,47.89 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 12 HORVATH Marek NEPTUN Bratislava 5,50.57 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 13 POLIAK Jakub Delfin Zilina 6,07.88 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 14 KOSTAL Roman NEPTUN Bratislava 6,10.41 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 15 ACHBERGER Jakub NEPTUN Bratislava 6,16.28 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 16 FEKETE Richard NEPTUN Bratislava 6,18.74 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 17 KUBRICKY Michal ZRALOK Bratislava 6,21.82 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 18 HOOS Andrej NEPTUN Bratislava 6,38.64 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 19 NITRANSKY Viktor ZRALOK Bratislava 6,56.54 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 20 HOOS Dominik NEPTUN Bratislava 7,35.29 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 PP muzi D
1 MIKA Martin Triton Sala 4,01.55 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 4,02.38 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 4,23.96 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 PALKA Peter SK Olymp 4,28.77 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 4,34.73 3VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 6 KRSIAK Maros CALYPSO Zvolen 4,36.65 3VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 7 SLOSIAR Robert CALYPSO Zvolen 4,39.78 3VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 8 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 4,49.37 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 9 LACENA Boris CALYPSO Zvolen 4,55.31 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 10 MATEJOV Maros CALYPSO Zvolen 5,22.78 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 11 BLAZEK Michal CALYPSO Zvolen 5,34.05 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 12 ONDRUS Marek Delfin Zilina 5,38.63 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 13 IDESIC Tomas ZRALOK Bratislava 6,10.04 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 14 ZEMAN Jakub ZRALOK Bratislava 6,11.16 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 15 KOVAC Radovan CALYPSO Zvolen 6,13.27 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 16 SOSKA Ivan Delfin Zilina 6,19.20 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 17 VANEK Denis Triton Sala 6,43.58 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 3,30.32 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 2 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 3,46.11 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 3,46.17 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 4 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 3,51.40 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 3,55.46 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 6 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 3,56.71 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 3,58.43 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 8 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 3,59.63 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 9 MIKA Martin Triton Sala 4,00.45 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 10 CHOMUT Miroslav CALYPSO Zvolen 4,03.47 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 11 CHRISTOV Adam NEPTUN Bratislava 4,03.98 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 12 ONDRUS Matej Delfin Zilina 4,19.67 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 13 HOMOLA Igor NEPTUN Bratislava 4,24.88 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 VANDLIK Tomas Delfin Zilina 4,29.90 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 15 SOUCIK Juraj CALYPSO Zvolen 4,37.81 3VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 16 MIHEL Richard ZRALOK Bratislava 4,39.45 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 17 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 4,44.84 3VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 18 HANULA Maxim ZRALOK 2 Bratislavax 5,05.05 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 19 BINKA Jozef Delfin Zilina 5,06.66 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 20 KONARIK Marcel Delfin Zilina 6,11.68 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 3,18.36 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 3,32.74 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 3,33.59 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 3,44.20 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 ZUBO Martin ZRALOK Bratislava 3,54.36 2VTM Bratislava 18.12.04 6 MOSNY Peter NEPTUN 2 Bratislava 4,07.10 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 7 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 4,32.60 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 8 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 4,33.13 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 9 KOSNAC Matus ZRALOK Bratislava 4,41.76 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

400 PP muzi A
1 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 3,40.41 2VT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 NOVAK Jakub ZRALOK Bratislava 4,00.01 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 SCHMIDT Jozef ZRALOK Bratislava 4,02.24 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 KERAK Roman Delfin Zilina 4,59.05 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

400 PP zeny E
1 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 4,40.50 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 4,41.94 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 4,47.15 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 4 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 5,00.24 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 5,07.58 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 MARCELYOVA Ivana CALYPSO Zvolen 5,10.78 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 7 DOBIASOVA Danka CALYPSO Zvolen 5,13.74 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 8 HELEJOVA Beata CALYPSO Zvolen 5,17.65 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 9 URBANOVA Erika Amfora Sala 5,24.21 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 10 HYBSKA Tereza CALYPSO Zvolen 5,36.75 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 11 KOLENCIKOVA Simona Triton Sala 5,41.35 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 12 PRAMUKOVA Eliska CALYPSO Zvolen 5,52.84 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 13 MURONOVA Jana ZRALOK Bratislava 6,04.76 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 4,06.02 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 4,18.91 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 4,30.14 2VTM Bratislava 18.12.04 4 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 4,32.85 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 4,35.42 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 6 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 4,38.53 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 4,39.77 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 8 BONDOROVA Orsolya Triton Sala 4,39.98 2VTM Bratislava 18.12.04 9 POHLOVA Barbora Triton Sala 4,46.26 2VTM Bratislava 18.12.04 10 FEKIACOVA Zuzana CALYPSO Zvolen 4,47.58 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 11 BENESOVA Simona Amfora Sala 4,47.64 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 12 RONCAKOVA Paulina SK Olymp 4,49.48 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 13 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 4,59.72 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 VAGOOVA Barbara Triton Sala 5,52.45 3VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 15 TURCANOVA Diana SK Olymp 6,32.95 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka

400 PP zeny C
1 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 4,00.10 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 2 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 4,04.84 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 4,10.14 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 4 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 4,13.86 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 4,16.27 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 6 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 4,18.03 2VTM Bratislava 18.12.04 7 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 4,26.83 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 8 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 4,33.86 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 9 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 4,34.16 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 10 ZEMBEROVA Alena Triton Sala 4,35.58 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 11 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 4,42.69 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 12 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 4,42.96 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 13 ZEMBEROVA Martinka Triton Sala 4,54.80 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 14 PADOUROVA Stanisla Delfin Zilina 5,49.99 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 3,34.66 1VTM Shanghai 25.10.04 2 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 3,57.39 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 4,01.80 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 4,05.17 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 SOSKOVA Zuzana Delfin Zilina 4,20.18 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 4,22.62 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 7 BALKOVICOVA Martin CALYPSO Zvolen 4,23.36 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 8 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 4,32.28 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 9 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 4,35.71 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup

400 PP zeny A
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 3,41.97 MT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 3,45.33 MT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 3,57.63 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 4,07.67 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 8,21.05 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 MIKA Martin Triton Sala 8,21.62 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 9,08.41 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 9,48.18 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 9,56.94 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 KRSIAK Maros CALYPSO Zvolen 10,04.57 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 7 SLOSIAR Robert CALYPSO Zvolen 10,17.29 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 8 PALKA Peter SK Olymp 10,18.11 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

800 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 7,27.63 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 2 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 7,54.70 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 7,57.44 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 8,02.23 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 8,15.18 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 6 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 8,20.13 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 7 MIKA Martin Triton Sala 8,29.68 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 8 CHRISTOV Adam NEPTUN Bratislava 8,29.79 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 9 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 8,42.10 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 10 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 9,07.20 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 11 ONDRUS Matej Delfin Zilina 9,15.00 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 12 VANDLIK Tomas Delfin Zilina 9,16.53 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 13 HOMOLA Igor NEPTUN Bratislava 9,45.94 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 HANULA Maxim ZRALOK 2 Bratislavax 10,24.41 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 15 BINKA Jozef Delfin Zilina 10,56.00 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

800 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 7,20.30 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 7,25.13 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 7,54.94 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP muzi A
1 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 8,16.41 2VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 NOVAK Jakub ZRALOK Bratislava 9,11.84 3VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 SCHMIDT Jozef ZRALOK Bratislava 9,12.37 3VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 8,30.85 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 9,06.20 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 9,35.50 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 9,38.81 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 BENESOVA Simona Amfora Sala 9,44.38 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 6 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 10,14.57 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 7 RONCAKOVA Paulina SK Olymp 11,07.73 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

800 PP zeny C
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 8,31.56 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 8,36.52 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 9,02.74 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 9,07.21 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 9,11.28 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 9,35.35 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 7 ZEMBEROVA Alena Triton Sala 9,37.71 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 8 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 9,37.94 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 7,36.09 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 8,22.17 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP zeny A
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 7,59.84 MT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 8,35.41 2VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP muzi D
1 MIKA Martin Triton Sala 17,29.56 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 15,27.90 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 15,33.06 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 15,54.41 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP muzi B
1 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 14,42.91 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 15,32.71 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 17,42.67 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP zeny C
1 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 18,30.35 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 19,15.46 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 15,01.02 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 16,21.93 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP zeny A
1 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 16,30.75 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

50 RP muzi D

50 RP muzi C
1 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 19.32 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 2 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 19.57 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 19.85 1VTM Bratislava 18.12.04 4 SCASNY Patrik Triton Sala 20.21 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 20.23 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 6 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 20.64 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 7 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 21.47 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 8 HOMOLA Igor NEPTUN Bratislava 21.85 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 9 CHOMUT Miroslav CALYPSO Zvolen 22.30 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 10 CHRISTOV Adam NEPTUN Bratislava 22.64 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 11 VANDLIK Tomas Delfin Zilina 23.34 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 12 SOUCIK Juraj CALYPSO Zvolen 24.22 2VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 13 MIHEL Richard ZRALOK Bratislava 24.98 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

50 RP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 16.15 1VTM Zlin 06.11.04 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 17.42 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 3 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 19.17 1VTM Belehrad 02.04.04 III kolo 4 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 20.04 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 5 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 20.07 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 6 HANULA Milan ZRALOK Bratislava 20.87 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 7 ZUBO Martin ZRALOK Bratislava 21.01 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 8 MOSNY Peter NEPTUN 2 Bratislava 21.54 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 9 GBUR Dusan Triton Sala 22.23 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 10 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 22.82 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 11 KALIVODA Lukas ZRALOK Bratislava 22.86 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 12 KOSNAC Matus ZRALOK Bratislava 22.98 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 13 SKALNIK Boris ZRALOK 2 Bratislavax 23.13 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

50 RP muzi A
1 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 17.56 1VT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 17.78 1VT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 GOGOL Peter ZRALOK Bratislava 18.41 2VT Bratislava 18.12.04 4 SLASTAN Ivan CALYPSO Zvolen 18.45 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 18.77 2VT Bratislava 27.11.04 World Cup 6 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 19.42 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 7 MATLOVIC Matej ZRALOK Bratislava 19.91 2VT Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 8 SKALNIK Boris ZRALOK 2 Bratislavax 22.41 3VT Bratislava 27.11.04 World Cup 9 KERAK Roman Delfin Zilina 25.08 3VT Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

50 RP zeny D
1 BENESOVA Simona Amfora Sala 26.88 2VTM Bratislava 18.12.04

50 RP zeny C
1 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 21.81 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 22.68 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 23.15 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 23.29 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 5 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 24.19 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 24.72 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 7 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 25.07 2VTM Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 8 ZEMBEROVA Alena Triton Sala 26.84 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 9 ZEMBEROVA Martinka Triton Sala 28.80 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

50 RP zeny B
1 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 19.42 1VTM Shanghai 27.10.04 2 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 20.62 1VTM Bratislava 18.12.04 3 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 22.15 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 GOGOLOVA Lenka ZRALOK Bratislava 23.26 1VTM Bratislava 18.12.04 5 BALKOVICOVA Martin CALYPSO Zvolen 23.50 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 23.81 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 24.11 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 8 SOSKOVA Zuzana Delfin Zilina 25.22 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

50 RP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 19.58 MT Belehrad 02.04.04 III kolo 2 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 20.95 1VT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 22.23 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 23.45 2VT Belehrad 02.04.04 III kolo

25 RP muzi E
1 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 12.28 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 2 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 12.46 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 3 DOVHUN Boris CALYPSO Zvolen 13.09 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 4 ANDREANSKY Martin CALYPSO Zvolen 16.41 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 5 TOMCIK Ivan CALYPSO Zvolen 16.69 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 6 KULISIAK David CALYPSO Zvolen 16.75 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez

25 RP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 9.08 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 MIKA Martin Triton Sala 10.51 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 10.72 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 KRSIAK Maros CALYPSO Zvolen 10.90 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 11.12 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 6 PALKA Peter SK Olymp 11.30 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 7 LACENA Boris CALYPSO Zvolen 11.37 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 8 SLOSIAR Robert CALYPSO Zvolen 11.78 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 9 MATEJOV Maros CALYPSO Zvolen 11.91 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 10 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 12.20 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 11 KOMADA Michal CALYPSO Zvolen 12.54 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 12 SARKISJAN Armen ZRALOK Bratislava 12.74 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 13 BLAZEK Michal CALYPSO Zvolen 12.75 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 14 DVORSKY Richard ZRALOK Bratislava 12.78 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 15 HORVAT Michal CALYPSO Zvolen 12.79 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 16 KUPKA Denis ZRALOK Bratislava 13.30 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 17 KOVAC Radovan CALYPSO Zvolen 13.95 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 18 IDESIC Tomas ZRALOK Bratislava 14.48 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

25 RP zeny E
1 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 11.88 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 2 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 13.05 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 3 HELEJOVA Beata CALYPSO Zvolen 13.19 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 4 ZIGOVA Nikola CALYPSO Zvolen 13.57 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 5 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 13.68 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 6 MARCELYOVA Ivana CALYPSO Zvolen 14.60 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez

25 RP zeny D
1 KUSA Zuzana ZRALOK Bratislava 10.02 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 10.54 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 10.70 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 RONCAKOVA Paulina SK Olymp 10.85 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 11.39 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 6 POHLOVA Barbora Triton Sala 11.45 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 7 FEKIACOVA Zuzana CALYPSO Zvolen 11.61 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 8 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 11.65 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 9 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 11.75 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 10 BENESOVA Simona Amfora Sala 11.81 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 11 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 11.97 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 12 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 12.25 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 13 LISKOVA Ivana Triton Sala 12.42 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 BONDOROVA Orsolya Triton Sala 12.82 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 15 TURCANOVA Diana SK Olymp 17.20 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

100 RP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 50.45 2VTM Bratislava 18.12.04 2 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 56.41 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 MIKA Martin Triton Sala 58.95 2VTM Bratislava 18.12.04 4 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 1,01.76 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 LACENA Boris CALYPSO Zvolen 1,02.40 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 6 SLOSIAR Robert CALYPSO Zvolen 1,02.47 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 1,04.34 3VTM Bratislava 18.12.04 8 KRSIAK Maros CALYPSO Zvolen 1,05.63 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 9 BLAZEK Michal CALYPSO Zvolen 1,10.62 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 10 MATEJOV Maros CALYPSO Zvolen 1,12.30 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

100 RP muzi C
1 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 42.81 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 45.44 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 46.09 1VTM Bratislava 18.12.04 4 SCASNY Patrik Triton Sala 47.78 2VTM Bratislava 18.12.04 5 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 49.83 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 HOMOLA Igor NEPTUN Bratislava 50.80 2VTM Bratislava 18.12.04 7 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 51.91 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 8 CHRISTOV Adam NEPTUN Bratislava 52.23 2VTM Bratislava 18.12.04 9 CHOMUT Miroslav CALYPSO Zvolen 57.09 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 10 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 57.30 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 11 MIHEL Richard ZRALOK Bratislava 1,04.65 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 12 HANULA Maxim ZRALOK 2 Bratislavax 1,08.64 3VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 RP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 36.13 1VTM Zlin 06.11.04 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 37.95 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 3 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 46.31 1VTM Bratislava 18.12.04 4 MOSNY Peter NEPTUN 2 Bratislava 49.55 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 5 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 49.66 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 6 HANULA Milan ZRALOK Bratislava 50.06 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 7 ZUBO Martin ZRALOK Bratislava 50.32 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 8 GBUR Dusan Triton Sala 50.73 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 9 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 54.58 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 10 KALIVODA Lukas ZRALOK Bratislava 1,02.32 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 RP muzi A
1 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 40.91 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 41.40 1VT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 SLASTAN Ivan CALYPSO Zvolen 41.72 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 44.88 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 MATLOVIC Matej ZRALOK Bratislava 47.90 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

100 RP zeny D
1 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 56.54 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 2 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 57.14 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 58.72 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 59.86 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 1,00.01 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 1,00.29 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 7 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 1,01.11 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 8 RONCAKOVA Paulina SK Olymp 1,01.56 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

100 RP zeny C
1 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 53.82 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 54.78 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 57.53 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 58.39 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 5 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 58.47 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 6 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 59.12 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 7 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 1,00.83 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 RP zeny B
1 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 44.79 1VTM Bratislava 18.12.04 2 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 48.79 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 3 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 49.37 1VTM Bratislava 18.12.04 4 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 51.64 1VTM Bratislava 18.12.04 5 BALKOVICOVA Martin CALYPSO Zvolen 1,00.35 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 RP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 44.49 MT Shanghai 26.10.04 2 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 49.27 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 49.80 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 54.86 3VT Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

400 RP muzi D
1 MIKA Martin Triton Sala 4,36.74 2VTM Bratislava 18.12.04

400 RP muzi C
1 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 3,41.00 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 3,45.93 1VTM Bratislava 18.12.04 3 SCASNY Patrik Triton Sala 3,56.50 1VTM Bratislava 18.12.04 4 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 4,02.98 1VTM Bratislava 18.12.04 5 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 4,14.58 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 6 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 4,15.05 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 7 CHRISTOV Adam NEPTUN Bratislava 4,35.77 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 8 CHOMUT Miroslav CALYPSO Zvolen 4,45.90 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 9 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 4,46.27 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 10 HOMOLA Igor NEPTUN Bratislava 4,53.42 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 RP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 3,02.35 1VTM Shanghai 26.10.04 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 3,24.41 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 3,53.49 1VTM Bratislava 18.12.04

400 RP muzi A
1 SICHMAK Boris NEPTUN Bratislava 3,52.44 2VT Bratislava 18.12.04 2 STOVICEK Miroslav NEPTUN Bratislava 3,57.87 2VT Bratislava 18.12.04

400 RP zeny D
1 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 5,02.49 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 FEKIACOVA Zuzana CALYPSO Zvolen 5,57.40 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

400 RP zeny C
1 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 4,25.85 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 4,34.85 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 4,41.50 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 4 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 4,56.66 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 4,59.76 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 6 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 5,01.43 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 7 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 5,02.78 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 RP zeny B
1 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 4,02.35 1VTM Bratislava 18.12.04 2 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 4,02.59 1VTM Bratislava 18.12.04

400 RP zeny A
1 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 3,46.59 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 4,11.60 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 RP muzi C
1 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 7,55.12 1VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

800 RP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 6,29.60 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p

800 RP muzi A
1 SCHMIDT Jozef ZRALOK Bratislava 9,27.82 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 RP zeny B
1 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 8,59.94 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 RP zeny A
1 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 8,04.28 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

15 RP muzi E
1 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 6.25 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 6.40 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 ALAC Peter Triton Sala 6.56 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 KREJCI Lukas Delfin Zilina 6.58 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 6.64 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 6 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 6.69 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 7 TOMCIK Ivan CALYPSO Zvolen 7.10 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 8 TRSTAN Alan ZRALOK Bratislava 7.20 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 9 KOLLAR Richard ZRALOK Bratislava 7.42 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 10 HORVATH Marek NEPTUN Bratislava 7.47 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 11 POLIAK Jakub Delfin Zilina 7.50 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 12 NITRIANSKY Rastisl ZRALOK Bratislava 7.66 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 13 HLAVATY Daniel Amfora Sala 7.86 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 14 URBAN Rastislav Amfora Sala 7.92 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 15 KULISIAK David CALYPSO Zvolen 8.07 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 16 KOSTAL Roman NEPTUN Bratislava 8.10 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 17 CIERNY Ondrej ZRALOK Bratislava 8.48 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 18 ZEMAN Jakub ZRALOK Bratislava 8.52 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 19 HANUSEK Patrik ZRALOK Bratislava 8.55 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 20 TOMASCH Filip NEPTUN Bratislava 8.70 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 21 MATECEK Marcel SK Olymp 8.82 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 22 ANDREANSKY Martin CALYPSO Zvolen 8.87 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 23 ACHBERGER Jakub NEPTUN Bratislava 8.89 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 24 HLAVATY Daniel. Amfora Sala 8.90 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 25 SOKY Tomas Amfora Sala 9.01 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 26 KUBRICKY Michal ZRALOK Bratislava 9.07 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 27 OCENAS Tomas SK Olymp 9.17 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 28 NITRANSKY Viktor ZRALOK Bratislava 9.29 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 29 PODHORSKY Samuel Delfin Zilina 9.42 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 30 KOMPAN Juraj CALYPSO Zvolen 9.51 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 31 FEKETE Richard NEPTUN Bratislava 9.60 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 32 FULOP Michal Triton Sala 9.64 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 33 JACH Peter SK Olymp 9.64 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 34 SEDLAR Richard Triton Sala 9.95 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 35 MISURA Matej Triton Sala 9.95 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 36 MASIERO Marco CALYPSO Zvolen 9.95 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 37 KARASEK Robert CALYPSO Zvolen 10.11 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 38 CHUDY Andrej SK Olymp 10.13 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 39 SOKOLIK Matej CALYPSO Zvolen 10.27 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 40 ANDA David Triton Sala 10.30 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 41 HOOS Andrej NEPTUN Bratislava 10.55 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 42 GASPARIK Richard Triton Sala 10.60 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 43 KRISTALY Tomas SK Olymp 10.64 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 44 FUKATSCH Pavol ZRALOK Bratislava 10.70 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 45 HOOS Dominik NEPTUN Bratislava 11.07 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 46 BENEDIKT Juraj ZRALOK Bratislava 11.09 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 47 OCENAS Patrik CALYPSO Zvolen 11.11 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 48 VIRGULA Patrik CALYPSO Zvolen 11.15 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 49 DUBRAVICKY Martin ZRALOK Bratislava 11.92 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 50 SUPUKA Tomas SK Olymp 12.01 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka

15 RP zeny E
1 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 6.39 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 6.48 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 6.51 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 URBANOVA Erika Amfora Sala 6.70 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 HELEJOVA Beata CALYPSO Zvolen 7.09 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 6 ZIMANOVA Monika SK Olymp 7.16 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 7 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 7.26 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 8 SUPUKOVA Tana SK Olymp 7.30 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 9 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 7.38 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 10 KOLENCIKOVA Simona Triton Sala 7.39 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 11 DOBIASOVA Danka CALYPSO Zvolen 7.45 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 12 ZIGOVA Nikola CALYPSO Zvolen 7.46 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 13 MURONOVA Jana ZRALOK Bratislava 7.84 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 14 KOSEKOVA Barbora ZRALOK Bratislava 7.86 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 15 PRAMUKOVA Eliska CALYPSO Zvolen 7.95 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 16 HYBSKA Tereza CALYPSO Zvolen 8.09 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 17 FABRIOVA Natalia SK Olymp 8.09 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 18 MARCELYOVA Ivana CALYPSO Zvolen 8.17 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 19 KRACIKOVA Romana SK Olymp 8.30 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 20 HORNAKOVA Veronika Triton Sala 8.45 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 21 REVAYOVA Katarina CALYPSO Zvolen 8.64 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 22 KUSA Ivana ZRALOK Bratislava 9.32 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 23 JANIGOVA Katarina CALYPSO Zvolen 9.36 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 24 SEBENOVA Radka CALYPSO Zvolen 9.79 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 25 KARACSONYI Emese Triton Sala 9.86 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 26 SOKYOVA Monika Amfora Sala 9.92 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 27 CHALUPKOVA Jana CALYPSO Zvolen 10.22 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 28 SCHNIEROVA Simona SK Olymp 10.77 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

Mates Timing & Computing www.mates.sk