Najlepsie vykony pretekarov v jednotlivych kateroriach a disciplinach v roku 2004


50 PP muzi E
1 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 25.03 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 25.15 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 KREJCI Lukas Delfin Zilina 26.64 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 KUBICEK Patrik ZRALOK Bratislava 27.10 3VTM Bratislava 18.12.04 5 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 27.35 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

50 PP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 21.38 1VTM Bratislava 18.12.04 2 MIKA Martin Triton Sala 23.59 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 24.40 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 24.49 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 PALKA Peter SK Olymp 25.01 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

50 PP muzi C
1 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 19.75 1VTM Bratislava 18.12.04 2 SCASNY Patrik Triton Sala 20.37 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 3 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 21.21 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 21.45 1VTM Bratislava 18.12.04 5 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 21.83 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka

50 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 18.09 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 19.55 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 3 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 20.29 1VTM Bratislava 18.12.04 4 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 21.53 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 22.00 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

50 PP muzi A
1 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 19.33 1VT Bratislava 28.11.04 World Cup 2 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 19.84 1VT Bratislava 28.11.04 World Cup 3 GOGOL Peter ZRALOK Bratislava 20.02 2VT Bratislava 18.12.04 4 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 20.22 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 21.29 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

50 PP zeny E
1 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 25.48 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 25.82 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 26.71 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 URBANOVA Erika Amfora Sala 26.97 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 27.44 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

50 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 24.34 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 24.68 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 24.85 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 25.60 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 25.89 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka

50 PP zeny C
1 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 23.83 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 24.18 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 3 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 24.48 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 24.68 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 5 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 25.00 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

50 PP zeny B
1 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 21.23 1VTM Bratislava 18.12.04 2 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 21.85 1VTM Bratislava 18.12.04 3 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 22.44 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 4 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 24.75 2VTM Bratislava 18.12.04 5 GOGOLOVA Lenka ZRALOK Bratislava 25.14 2VTM Bratislava 18.12.04

50 PP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 21.51 MT Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 2 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 24.97 3VT Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 PP muzi E
1 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 55.40 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 57.32 3VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 59.44 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 1,00.09 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 KREJCI Lukas Delfin Zilina 1,00.43 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

100 PP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 47.25 2VTM Bratislava 18.12.04 2 MIKA Martin Triton Sala 51.86 2VTM Bratislava 18.12.04 3 PALKA Peter SK Olymp 52.68 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 53.99 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 KRSIAK Maros CALYPSO Zvolen 56.12 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

100 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 43.99 1VTM Bratislava 18.12.04 2 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 44.55 1VTM Bratislava 18.12.04 3 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 46.92 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 47.26 2VTM Bratislava 18.12.04 5 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 48.18 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup

100 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 39.80 1VTM Shanghai 27.10.04 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 41.70 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 3 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 44.94 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 45.03 1VTM Bratislava 18.12.04 5 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 48.70 2VTM Bratislava 18.12.04

100 PP muzi A
1 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 43.07 1VT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 43.28 1VT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 43.67 1VT Bratislava 27.11.04 World Cup 4 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 44.29 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 GOGOL Peter ZRALOK Bratislava 45.88 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

100 PP zeny E
1 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 55.64 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 56.74 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 58.35 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 1,00.72 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 1,02.13 3VTM Bratislava 18.12.04

100 PP zeny D
1 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 53.39 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 54.43 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 55.67 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 55.71 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 56.93 2VTM Bratislava 18.12.04

100 PP zeny C
1 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 52.04 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 52.47 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 52.92 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 53.69 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 5 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 54.16 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 46.81 1VTM Bratislava 18.12.04 2 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 47.79 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 48.50 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 4 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 52.28 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 5 GOGOLOVA Lenka ZRALOK Bratislava 52.85 1VTM Bratislava 18.12.04

100 PP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 45.35 MT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 47.14 MT Bratislava 27.11.04 World Cup 3 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 49.80 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 52.43 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

200 PP muzi E
1 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 2,04.56 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 2,04.93 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 2,09.32 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 2,13.67 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 KREJCI Lukas Delfin Zilina 2,14.29 3VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

200 PP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 1,51.21 2VTM Bratislava 18.12.04 2 MIKA Martin Triton Sala 1,53.71 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 2,00.54 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 2,04.60 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 PALKA Peter SK Olymp 2,04.71 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

200 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 1,38.18 1VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 1,42.00 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 1,42.55 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 4 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 1,47.79 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 1,47.92 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup

200 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 1,33.61 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 1,36.98 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 1,38.69 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 4 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 1,44.21 2VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 5 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 1,44.79 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

200 PP muzi A
1 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 1,36.78 1VT Bratislava 18.12.04 2 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 1,41.71 2VT Bratislava 28.11.04 World Cup 3 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 1,43.75 3VT Belehrad 02.04.04 III kolo 4 NOVAK Jakub ZRALOK Bratislava 1,46.81 3VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 MATLOVIC Matej ZRALOK Bratislava 1,57.29 3VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

200 PP zeny E
1 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 2,09.17 2VTM Bratislava 18.12.04 2 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 2,09.29 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 2,11.78 2VTM Novy Jicin 20.03.04 2. kolo Stredoeuropskeho 4 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 2,14.33 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 2,17.18 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

200 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 1,55.76 1VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 1,55.78 1VTM Belehrad 02.04.04 III kolo 3 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 2,03.70 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 2,06.12 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 RONCAKOVA Paulina SK Olymp 2,06.32 2VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

200 PP zeny C
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 1,53.85 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 1,54.22 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 1,55.64 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 1,56.46 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 1,59.80 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup

200 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 1,39.45 1VTM Eger 17.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 1,49.27 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 3 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 1,49.52 1VTM Bratislava 28.11.04 World Cup 4 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 1,55.22 1VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 GOGOLOVA Lenka ZRALOK Bratislava 2,00.50 2VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

200 PP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 1,42.21 MT Bratislava 28.11.04 World Cup 2 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 1,43.87 MT Bratislava 28.11.04 World Cup 3 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 1,48.84 1VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 1,49.39 1VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 1,54.62 2VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

400 PP muzi E
1 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 4,29.66 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 4,30.95 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 4,39.83 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 4 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 4,41.23 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 KREJCI Lukas Delfin Zilina 4,53.44 3VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 PP muzi D
1 MIKA Martin Triton Sala 4,01.55 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 4,02.38 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 4,23.96 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 PALKA Peter SK Olymp 4,28.77 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 4,34.73 3VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka

400 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 3,30.32 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 2 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 3,46.11 1VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 3,46.17 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 4 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 3,51.40 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 3,55.46 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup

400 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 3,18.36 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 3,32.74 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 3,33.59 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 3,44.20 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 ZUBO Martin ZRALOK Bratislava 3,54.36 2VTM Bratislava 18.12.04

400 PP muzi A
1 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 3,40.41 2VT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 NOVAK Jakub ZRALOK Bratislava 4,00.01 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 SCHMIDT Jozef ZRALOK Bratislava 4,02.24 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 KERAK Roman Delfin Zilina 4,59.05 Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

400 PP zeny E
1 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 4,40.50 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 4,41.94 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 4,47.15 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 4 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 5,00.24 3VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 5,07.58 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

400 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 4,06.02 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 4,18.91 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 BORTLIKOVA Michael ZRALOK Bratislava 4,30.14 2VTM Bratislava 18.12.04 4 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 4,32.85 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 4,35.42 2VTM Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka

400 PP zeny C
1 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 4,00.10 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 2 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 4,04.84 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 4,10.14 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 4 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 4,13.86 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 4,16.27 2VTM Bratislava 27.11.04 World Cup

400 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 3,34.66 1VTM Shanghai 25.10.04 2 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 3,57.39 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 4,01.80 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 4,05.17 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 SOSKOVA Zuzana Delfin Zilina 4,20.18 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

400 PP zeny A
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 3,41.97 MT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 3,45.33 MT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 3,57.63 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 4,07.67 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 8,21.05 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 MIKA Martin Triton Sala 8,21.62 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 9,08.41 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 9,48.18 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 CIGANEK Lukas NEPTUN Bratislava 9,56.94 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

800 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 7,27.63 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 2 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 7,54.70 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 7,57.44 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 8,02.23 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 8,15.18 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup

800 PP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 7,20.30 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 7,25.13 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 7,54.94 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP muzi A
1 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 8,16.41 2VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 NOVAK Jakub ZRALOK Bratislava 9,11.84 3VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 SCHMIDT Jozef ZRALOK Bratislava 9,12.37 3VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 8,30.85 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CHOMUTOVA Radka CALYPSO Zvolen 9,06.20 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 BOCKAYOVA Petra CALYPSO Zvolen 9,35.50 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 9,38.81 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 BENESOVA Simona Amfora Sala 9,44.38 2VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

800 PP zeny C
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 8,31.56 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 8,36.52 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 9,02.74 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 9,07.21 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 9,11.28 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 7,36.09 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 8,22.17 1VTM Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 PP zeny A
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 7,59.84 MT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 8,35.41 2VT Banska Bystrica 27.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP muzi D
1 MIKA Martin Triton Sala 17,29.56 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP muzi C
1 SCASNY Patrik Triton Sala 15,27.90 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 15,33.06 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 15,54.41 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP muzi B
1 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 14,42.91 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 15,32.71 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP zeny D
1 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 17,42.67 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP zeny C
1 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 18,30.35 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 19,15.46 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP zeny B
1 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 15,01.02 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 2 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 16,21.93 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

1500 PP zeny A
1 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 16,30.75 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

50 RP muzi D

50 RP muzi C
1 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 19.32 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 2 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 19.57 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 3 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 19.85 1VTM Bratislava 18.12.04 4 SCASNY Patrik Triton Sala 20.21 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 KALAMAR Matus CALYPSO Zvolen 20.23 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup

50 RP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 16.15 1VTM Zlin 06.11.04 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 17.42 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 3 BESINSKY Milan CALYPSO Zvolen 19.17 1VTM Belehrad 02.04.04 III kolo 4 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 20.04 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 5 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 20.07 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup

50 RP muzi A
1 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 17.56 1VT Bratislava 27.11.04 World Cup 2 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 17.78 1VT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 GOGOL Peter ZRALOK Bratislava 18.41 2VT Bratislava 18.12.04 4 SLASTAN Ivan CALYPSO Zvolen 18.45 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 STURM Vlado ZRALOK 2 Bratislavax 18.77 2VT Bratislava 27.11.04 World Cup

50 RP zeny D
1 BENESOVA Simona Amfora Sala 26.88 2VTM Bratislava 18.12.04

50 RP zeny C
1 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 21.81 1VTM Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 22.68 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 23.15 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 23.29 1VTM Bratislava 27.11.04 World Cup 5 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 24.19 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

50 RP zeny B
1 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 19.42 1VTM Shanghai 27.10.04 2 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 20.62 1VTM Bratislava 18.12.04 3 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 22.15 1VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 GOGOLOVA Lenka ZRALOK Bratislava 23.26 1VTM Bratislava 18.12.04 5 BALKOVICOVA Martin CALYPSO Zvolen 23.50 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

50 RP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 19.58 MT Belehrad 02.04.04 III kolo 2 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 20.95 1VT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 22.23 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 23.45 2VT Belehrad 02.04.04 III kolo

25 RP muzi E
1 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 12.28 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 2 HOFBAUER Tomas CALYPSO Zvolen 12.46 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 3 DOVHUN Boris CALYPSO Zvolen 13.09 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 4 ANDREANSKY Martin CALYPSO Zvolen 16.41 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 5 TOMCIK Ivan CALYPSO Zvolen 16.69 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez

25 RP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 9.08 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 MIKA Martin Triton Sala 10.51 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 10.72 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 KRSIAK Maros CALYPSO Zvolen 10.90 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 11.12 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka

25 RP zeny E
1 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 11.88 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 2 POLOVINCAKOVA Deni CALYPSO Zvolen 13.05 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 3 HELEJOVA Beata CALYPSO Zvolen 13.19 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 4 ZIGOVA Nikola CALYPSO Zvolen 13.57 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez 5 SIAGIOVA Barbora CALYPSO Zvolen 13.68 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez

25 RP zeny D
1 KUSA Zuzana ZRALOK Bratislava 10.02 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 2 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 10.54 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 3 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 10.70 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 4 RONCAKOVA Paulina SK Olymp 10.85 Sala 23.10.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 11.39 Jastzebie 28.02.04 Medzinarodny pohar mladez

100 RP muzi D
1 IDESIC Michal ZRALOK Bratislava 50.45 2VTM Bratislava 18.12.04 2 HELEJ Markus CALYPSO Zvolen 56.41 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 MIKA Martin Triton Sala 58.95 2VTM Bratislava 18.12.04 4 CAJCHAN Tomas CALYPSO Zvolen 1,01.76 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 LACENA Boris CALYPSO Zvolen 1,02.40 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 RP muzi C
1 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 42.81 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 45.44 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 3 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 46.09 1VTM Bratislava 18.12.04 4 SCASNY Patrik Triton Sala 47.78 2VTM Bratislava 18.12.04 5 ZELINA Peter CALYPSO Zvolen 49.83 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

100 RP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 36.13 1VTM Zlin 06.11.04 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 37.95 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 3 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 46.31 1VTM Bratislava 18.12.04 4 MOSNY Peter NEPTUN 2 Bratislava 49.55 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 5 BABAL Marian ZRALOK Bratislava 49.66 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

100 RP muzi A
1 VACULCIK Pavol ZRALOK Bratislava 40.91 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 SLASTAN Martin CALYPSO Zvolen 41.40 1VT Belehrad 02.04.04 III kolo 3 SLASTAN Ivan CALYPSO Zvolen 41.72 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 HASTIK Vratislav CALYPSO Zvolen 44.88 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 MATLOVIC Matej ZRALOK Bratislava 47.90 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

100 RP zeny D
1 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 56.54 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 2 BOHUSOVA Lucia CALYPSO Zvolen 57.14 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 MOJZISOVA Alexandr CALYPSO Zvolen 58.72 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 SLIACKA Margareta CALYPSO Zvolen 59.86 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 5 SIMSIKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 1,00.01 2VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

100 RP zeny C
1 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 53.82 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 54.78 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 57.53 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 CERHOVA Jarmila CALYPSO Zvolen 58.39 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 5 KORCAKOVA Sabina ZRALOK Bratislava 58.47 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 RP zeny B
1 ELEFANTOVA Lenka NEPTUN Bratislava 44.79 1VTM Bratislava 18.12.04 2 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 48.79 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p 3 MARINCAKOVA Nikola NEPTUN Bratislava 49.37 1VTM Bratislava 18.12.04 4 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 51.64 1VTM Bratislava 18.12.04 5 BALKOVICOVA Martin CALYPSO Zvolen 1,00.35 2VTM Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

100 RP zeny A
1 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 44.49 MT Shanghai 26.10.04 2 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 49.27 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 SLIACKA Maria CALYPSO Zvolen 49.80 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 4 BEZROUKOVA Maria CALYPSO Zvolen 54.86 3VT Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj

400 RP muzi D
1 MIKA Martin Triton Sala 4,36.74 2VTM Bratislava 18.12.04

400 RP muzi C
1 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 3,41.00 1VTM Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 FIALA Patrik NEPTUN Bratislava 3,45.93 1VTM Bratislava 18.12.04 3 SCASNY Patrik Triton Sala 3,56.50 1VTM Bratislava 18.12.04 4 BOSIAK Vladimir ZRALOK Bratislava 4,02.98 1VTM Bratislava 18.12.04 5 HORAR Jakub NEPTUN Bratislava 4,14.58 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 RP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 3,02.35 1VTM Shanghai 26.10.04 2 SLASTAN Michal CALYPSO Zvolen 3,24.41 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 3 TANCIK Pavol NEPTUN Bratislava 3,53.49 1VTM Bratislava 18.12.04

400 RP muzi A
1 SICHMAK Boris NEPTUN Bratislava 3,52.44 2VT Bratislava 18.12.04 2 STOVICEK Miroslav NEPTUN Bratislava 3,57.87 2VT Bratislava 18.12.04

400 RP zeny D
1 ZELINOVA Lucia CALYPSO Zvolen 5,02.49 2VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 FEKIACOVA Zuzana CALYPSO Zvolen 5,57.40 3VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

400 RP zeny C
1 KRAMAROVA Viktoria NEPTUN Bratislava 4,25.85 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 2 STIAKOVA Michaela CALYPSO Zvolen 4,34.85 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 ANTOSOVA Martina ZRALOK Bratislava 4,41.50 1VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 4 LACENOVA Erika CALYPSO Zvolen 4,56.66 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 5 FEKIACOVA Elena CALYPSO Zvolen 4,59.76 2VTM Bratislava 08.05.04 Liga mladeze

400 RP zeny B
1 VRSKOVA Martina NEPTUN Bratislava 4,02.35 1VTM Bratislava 18.12.04 2 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 4,02.59 1VTM Bratislava 18.12.04

400 RP zeny A
1 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 3,46.59 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska 2 SOUCOVA Monika CALYPSO Zvolen 4,11.60 2VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 RP muzi C
1 MIKUS Milan CALYPSO Zvolen 7,55.12 1VTM Banska Bystrica 12.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

800 RP muzi B
1 HORAR Simon NEPTUN Bratislava 6,29.60 1VTM Eger 18.07.04 ME juniorov v plávaní s p

800 RP muzi A
1 SCHMIDT Jozef ZRALOK Bratislava 9,27.82 3VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 RP zeny B
1 CIGANKOVA Lucia NEPTUN Bratislava 8,59.94 1VTM Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

800 RP zeny A
1 TRUBACOVA Lucia NEPTUN 2 Bratislava 8,04.28 1VT Banska Bystrica 26.06.04 Majstrovstva Slovenska

15 RP muzi E
1 PRAMUKA Jakub CALYPSO Zvolen 6.25 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 KARASEK Jakub CALYPSO Zvolen 6.40 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 ALAC Peter Triton Sala 6.56 Sala 15.05.04 Sprintersky stvorboj 4 KREJCI Lukas Delfin Zilina 6.58 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 5 MELICHERIK Filip CALYPSO Zvolen 6.64 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c

15 RP zeny E
1 ORAVCOVA Lubica NEPTUN Bratislava 6.39 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 2 CERVIENKOVA Katka CALYPSO Zvolen 6.48 Bratislava 08.05.04 Liga mladeze 3 PORUBENSKA Romana NEPTUN Bratislava 6.51 Banska Bystrica 11.12.04 XVIII. rocnik Vianocnej c 4 URBANOVA Erika Amfora Sala 6.70 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka 5 HELEJOVA Beata CALYPSO Zvolen 7.09 Zvolen 13.11.04 Liga mladeze v PP a RP ka

Mates Timing & Computing www.mates.sk