|
Klub sportovych potapacov NEPTUNSTARTOVNA LISTINA49. rocnik memorialu Petra Ladicav plavani s plutvami a rychlostnom potapani |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 22.10.2022 9:45 3 Horský Richard 05 RALOK
1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 22.10.2022 9:50 4 Rehorovský Oliver 03 RALOK 18.05
1/H04/ 104 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 22.10.2022 9:53 5 Častven Luká 01 RALOK 15.63
2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 22.10.2022 9:59 1 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 20.18 3 Pecníková Tereza 06 RALOK 18.33 4 Krjaková Daniela 99 RALOK 17.69
3/H02/ 302 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 22.10.2022 10:11 6 Rehorovský Oliver 03 RALOK
3/H06/ 306 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 22.10.2022 10:29 3 Tomko Marek 04 RALOK 1,46.72 7 Stískala imon 09 RALOK 2,01.85
4/H03/ 403 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 22.10.2022 10:42 4 Michvociková źuba 09 RALOK 2,13.86
4/H04/ 404 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 22.10.2022 10:46 2 Baláová Romana 05 RALOK 2,05.02 3 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 1,59.28
6/H02/ 602 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 22.10.2022 11:02 2 Valentov8 Linda 11 RALOK 5 Hradecká Karla 13 RALOK 8.87
6/H03/ 603 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 22.10.2022 11:06 6 Kováčová Tereza 11 RALOK 8.13
7/H01/ 701 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 22.10.2022 11:09 4 Harakal Michal 10 RALOK
8/H02/ 802 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 22.10.2022 11:23 4 Hradecká Vera 09 RALOK 9.75 5 Pecníková Jana 09 RALOK 9.93 8 Stanová Alexandra 09 RALOK 12.69
9/H02/ 902 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 22.10.2022 11:33 3 Horský Richard 05 RALOK 3,50.92
10/H02/1002 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 22.10.2022 11:47 7 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 4,09.12
11/H02/1102 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 22.10.2022 12:02 4 Harakal Michal 10 RALOK
11/H08/1108 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 22.10.2022 12:21 4 Adamík Bruno 09 RALOK 24.17
11/H10/1110 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 22.10.2022 12:27 8 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 21.84
12/H02/1202 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 22.10.2022 12:33 5 Valentov8 Linda 11 RALOK
12/H05/1205 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 22.10.2022 12:44 1 Kováčová Tereza 11 RALOK 31.50 4 Stanová Alexandra 09 RALOK 30.24 8 Hradecká Karla 13 RALOK 31.80
12/H07/1207 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 22.10.2022 12:50 3 Pecníková Jana 09 RALOK 25.98 5 Lorinczová Viktória 07 RALOK 25.46 6 Malinowska Lenka 00 RALOK 26.32
12/H08/1208 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 22.10.2022 12:53 1 Hradecká Vera 09 RALOK 25.36 5 Gabažová Nina 98 RALOK 23.53 7 Pecníková Tereza 06 RALOK 24.73
13/H01/1301 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 22.10.2022 13:00 6 Horský Richard 05 RALOK
13/H03/1303 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 22.10.2022 13:09 6 Lička Daniel 06 RALOK 1,47.40
14/H03/1403 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 22.10.2022 13:22 2 Pecníková Jana 09 RALOK 1,53.05 6 Malinowska Lenka 00 RALOK 1,50.64
15/H01/1501 Kategoria: 400 RP muzi Bratislava 22.10.2022 14:30 3 Horský Richard 05 RALOK 4,04.29 5 Lobpreis Filip 00 RALOK 3,15.78
16/H01/1601 Kategoria: 400 RP zeny Bratislava 22.10.2022 14:36 5 Jánoková Katarína 98 RALOK 3,35.24 6 Malinowska Lenka 00 RALOK 4,00.11
17/H06/1706 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 22.10.2022 14:59 7 Stískala imon 09 RALOK 58.28
17/H07/1707 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 22.10.2022 15:02 2 Adamík Bruno 09 RALOK 53.37
17/H08/1708 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 22.10.2022 15:04 1 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 48.88 5 Tomko Marek 04 RALOK 47.26
18/H06/1806 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 22.10.2022 15:23 4 Lorinczová Viktória 07 RALOK 56.06 6 Pecníková Jana 09 RALOK 57.74 7 Michvociková źuba 09 RALOK 58.63
18/H07/1807 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 22.10.2022 15:25 1 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 54.97 4 Gabažová Nina 98 RALOK 51.23 7 Hradecká Vera 09 RALOK 54.54
19/H03/1903 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.10.2022 15:45 6 Harakal Michal 10 RALOK 28.98
19/H06/1906 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.10.2022 15:54 4 Lička Daniel 06 RALOK 19.84
19/H07/1907 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.10.2022 15:57 5 Častven Luká 01 RALOK 17.38
20/H03/2003 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.10.2022 16:07 3 Hradecká Karla 13 RALOK 32.38
20/H05/2005 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.10.2022 16:13 2 Stanová Alexandra 09 RALOK 28.07 7 Kováčová Tereza 11 RALOK 28.63
20/H06/2006 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.10.2022 16:16 3 Lorinczová Viktória 07 RALOK 23.12
20/H07/2007 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.10.2022 16:19 1 Pecníková Jana 09 RALOK 21.93 4 Krjaková Daniela 99 RALOK 19.53 5 Pecníková Tereza 06 RALOK 20.09
21/H02/2102 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 22.10.2022 16:30 4 Lobpreis Filip 00 RALOK 37.60
22/H01/2201 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 22.10.2022 16:34 4 Pecníková Jana 09 RALOK 52.37
22/H02/2202 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 22.10.2022 16:37 2 Malinowska Lenka 00 RALOK 47.83 4 Krjaková Daniela 99 RALOK 42.05 7 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 47.83
23/H04/2304 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 22.10.2022 17:03 7 Stískala imon 09 RALOK 4,23.50
24/H01/2401 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 22.10.2022 17:09 4 Hradecká Karla 13 RALOK 5,38.99
24/H02/2402 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 22.10.2022 17:17 2 Kováčová Tereza 11 RALOK 5,21.07
24/H03/2403 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 22.10.2022 17:24 3 Baláová Romana 05 RALOK 4,18.73 6 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 4,20.40
25/H01/2501 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.10.2022 17:31 3 Harakal Michal 10 RALOK
25/H06/2506 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.10.2022 17:45 1 Adamík Bruno 09 RALOK 50.52
25/H07/2507 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.10.2022 17:48 6 Lička Daniel 06 RALOK 44.59 7 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 45.39
26/H04/2604 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 22.10.2022 18:00 8 Stanová Alexandra 09 RALOK 1,03.98
26/H05/2605 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 22.10.2022 18:02 7 Michvociková źuba 09 RALOK 55.09
26/H06/2606 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 22.10.2022 18:05 1 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 50.89 4 Pecníková Tereza 06 RALOK 44.77 6 Pecníková Jana 09 RALOK 49.50 7 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 50.42MATES Timing & Management www.mates.sk